Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Skolas mugursomas internetā: piemērotas jebkura vecuma skolēniem

Skolas mugursomas izvēle ir ļoti svarīgs uzdevums. Mēs meklējam kvalitatīvus materiālus, izturību un, galvenais, komfortu. Papildus cietai somas ”mugurai”, kas ir ļoti svarīga pareizi augošai pozai, uzmanība jāpievērš arī labas kvalitātes siksnām. Jūs arī vēlēsities, lai būtu dažādi nodalījumi vai vismaz lielāka vieta, kur glabāt vairāku mācību priekšmetu grāmatas un piezīmju grāmatiņas, penāļus, uzkodas un personīgās mantas.

Papildus šiem aspektiem, ne mazāk svarīgs ir skolas mugursomas stils. Gan jaunāki, gan vecāki skolēni seko tendencēm un vēlas izcelties no pūļa. Iespējams, populārākie varianti ir iecienītu grāmatu vai filmu varoņi jaunāko klašu skolēniem vai stilīgi dizaini, kas pieskaņoti skolas formas tērpiem vai citiem apģērbiem vecāko klašu skolēniem, taču ar to mūsdienu skolas mugursomu izvēle nebeidzas. Aicinām atklāt piemērotākās mugursomas jebkurai vecuma grupai!

Skolas mugursomas sākumskolas bērniem

Kā jau minējām iepriekš, populāri tēli ir vieni no šī vecuma skolēnu iecienītākajiem dizainiem. Gan nesen popularitāti ieguvušie tēli, gan klasiķu sejas jau vairākas sezonas rotā skolas preces, bet būtu grūti noliegt, ka pieprasījums pēc tiem samazinās. No otras puses, iegādājoties skolas mugursomu, kas rotāta ar jauniešu hobiju vai dzīvnieku tematiku, tā nebūs lieki iztērēta nauda. Šāda veida pirkums būs aktuāls vairākas sezonas un pēc dažām sezonām būs lieliski piemērots arī jaunākiem radiniekiem vai draugiem.

Skolas mugursomas pamatskolas skolēniem

Skolēnu gaume no bērnības līdz pusaudža vecumam strauji mainās: iemīļotie tēli nereti var šķist pārāk bērnišķīgi, un parādās arvien vairāk stila tendenču, kurām jāseko, kā arī ir vēlme saskaņot savu apģērbu un aksesuārus ar klasesbiedru. Tas nekādā gadījumā nenozīmē, ka jaunāki pusaudži nevar veiksmīgi apvienot savu personīgo stilu ar populārajām tendencēm: palīdziet viņiem izvēlēties savas mīļākās krāsas vai rakstus. Šis ir labākais laiks, lai izskatītos spilgti un eksperimentētu. Tāpēc priecājieties par daudzveidības un pašizpausmes brīvību – tam lieliski noderēs oriģināla skolas mugursoma.

Skolas mugursomas vidusskolēniem

Vidusskola ir pusaudža vecuma pēdējie soļi, pamazām ienākot pieaugušo pasaulē. Tā kā intereses, stila izpratne vai gaume joprojām veidojas, nebaidieties turpināt eksperimentēt ar krāsām vai rakstiem, vienlaikus atklājot, kas jauns. Krāsas joprojām ir aktuālas, taču ir vērts izvēlēties nedaudz neitrālāku modeli, kas būs lieliski piemērots ikdienas valkāšanai un pēc dažiem gadiem arī došanai uz lekcijām augstskolā. Vienkrāsainas mugursomas neitrālos toņos vienmēr noderēs. Ir vērts pievērst uzmanību arī vidēji dārgiem, labi zināmiem zīmoliem, kas garantē kvalitāti. Populārie sporta preču ražotāji tam ir lieliski piemēroti – viņu mugursomas ir šūtas no īpaši izturīgiem materiāliem, kas ir piemēroti dažādām aktīvām aktivitātēm un kalpo gadiem ilgi.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.