Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Radoši veidi, kā izmantot dāvanas biznesa attiecību stiprināšanai

Korporatīvās dāvanas var būt spēcīgs instruments biznesa attiecību stiprināšanai, jo tās var palīdzēt izrādīt atzinību, veidot uzticību un atstāt pozitīvu iespaidu par Jūsu uzņēmumu. Aplūkosim dažus radošus veidus, kā izmantot korporatīvās dāvanas, lai stiprinātu biznesa attiecības:

Personalizētas dāvanas

Personalizēšana ir būtiska, ja runa ir par korporatīvām dāvanām. Izvēloties dāvanu, kas atbilst tās saņēmēja interesēm, vēlmēm vai vajadzībām, varat parādīt, ka esat veltījis laiku, lai izprastu šo cilvēku un viņa biznesu. Piemēram, ja ziniet, ka uzņēmuma pārstāvis, ar kuru Jūs komunicējat, ir mednieks, uzdāviniet viņam dāvanu karti populārākajā mednieku veikalā. Šajā gadījumā arī dāvanu karte aktīvās atpūtas veikalā būs piemērota, lai šis cilvēks varētu iegādāties kādu siltu apģērbu. Ļoti iespējams, ka lietojot par Jūsu dāvanu karti iegādāto lietu, šis cilvēks atcerēsies par Jums un Jūsu uzņēmumu.

Praktiskas dāvanas

Korporatīvajai dāvanai ir jābūt tādai, ko saņēmējs patiešām izmantos un novērtēs, nevis noliks tālākajā plauktā uz aizmiršanu. Ja ir iespējams, izvēlēties praktiskas dāvanas, piemēram, augstas kvalitātes pildspalvas, plānotājus vai austiņu komplektus. Tas parādīs, ka novērtējat saņēmēja laiku un stiprinās Jūsu turpmāko sadarbību.

Dāvanas ar personisku pieskārienu

Personiska piezīme vai ziņojums var padarīt korporatīvo dāvanu vēl īpašāku un pārdomātāku. Apsveriet iespēju dāvanai pievienot ar roku rakstītu piezīmi fotoattēlu, lai parādītu, ka Jūsu sadarbība ir kas vairāk nekā tikai darījumu apmaiņa. Šādi mazi žesti ir ļoti spēcīgi, jo tikai retais uzdrošinās tādus parādīt.

Prezentreklāma, jeb ar zīmola simboliku apdrukāti priekšmeti

Korporatīvās dāvanas ir lieliska iespēja demonstrēt savu zīmolu un palielināt atpazīstamību. Prezentreklāma jeb dāvanas ar jūsu uzņēmuma logotipu vai zīmola saukli uz produktiem ir ļoti efektīvas. Izvēloties prezentreklāmas produktus ir divreiz jāpadomā par to praktiskumu. Ja šie produkti netiks izmantoti pēc to uzdāvināšanas, tad tā būs vējā izsviesta nauda. Bet ja cilvēki šos produktus izmantos ikdienā, tad tie kļūs par Jūsu uzņēmuma vēstnešiem visdažādākajās aprindās . Prezentreklāmas palīdz atgādināt saņēmējam par jūsu zīmolu un uzlabo iespējas, ka saņēmējs kļūs par lojālu klientu.

Dāvanas noteiktos brīžos

Korporatīvās dāvanas nosūtīšana pareizajā brīdī ir ļoti svarīga. Pamaniet pareizos brīžus un nosūtiet dāvanas, piemēram, lai atzīmētu jauna līguma noslēgšanu, liela kopīga projekta uzsākšanu vai draudzīgā uzņēmuma dzimšanas dienu. Šādi žesti apliecinās, ka jums rūp saņēmēja bizness un novērtējat Jūsu veiksmīgo sadarbību.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.