Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Populārākie jautājumi plastikas ķirurgam

Bieži vien gadās, ka neziņa par dažādām ķirurģiskām manipulācijām rada nepareizus pieņēmumus un bailes par tām. Tomēr citi, gadiem ejot, nesaņemas rast atbildes par sev interesējošiem jautājumiem, tādā veidā, iespējams, liedzot iespēju atrast sev piemērotāko kādu no plastiskās ķirurģijas procedūrām. Šeit radīsim atbildes uz pāris populārākajiem jautājumiem.

Vai krūšu palielināšana ietekmē krūtsbarošanu?

Jau izsenis visām sievietēm, kas reiz apsvērušas vai interesējušās par krūšu palielināšanu, šis jautājums ir bijis ļoti aktuāls. Atbilde ir, noteikti, nē, jo, veicot krūšu palielināšanu, implanti tiek ievietoti ļoti uzmanīgi, piena dziedzeri netiek skarti un tas neietekmē bērna barošanu ar krūti.

Kāds ir labākais vecums, kad veikt kādu no procedūrām?

Plastiskajās ķirurģijas procedūrām nav noteikta ‘’labākā’’ vecuma. Tas tādēļ, ka iemesli veikt operāciju var būt ļoti atšķirīgi, sākot ar estētiski pievilcīgāka izskata iegūšanu, līdz dažādu traumu vai iedzimtības atstāto seku novēršanai. Ja operāciju vēlas veikt agrīnā vecumā, ir jāizvērtē visi iespējamie riski un jācenšas prognozēt, kādi būs turpmākie dzīves gadi pēc ķirurģiskās iejaukšanās.

Vai ir droši veikt plastiskās operācijas?

Kā jau visam, arī plastiskajām operācijām ir savi riska faktori, bet mūsdienās attīstītās aparatūras un, daudzpusīgo zināšanu dēļ, tie ir tik ļoti niecīgi, ka satraukumam nav pamata. Ir svarīgi izvēlēties augsti sertificētu klīniku ar profesionāliem plastiskajiem ķirurgiem, un, lai operācijas tiktu veiktas atbilstoši higiēnas standartiem.

Vai plastiskās operācijas veic tikai sievietes?

Šis ir gadu laikā radies ļoti populārs mīts. Lai arī plastiskās operācijas, lielākoties, tiek veiktas sievietēm, pēdējās desmitgades laikā arī vīrieši ir iecienījuši veikt izmaiņas un uzlabojumus savā ķermenī. Dažādas vecuma kategorijas vīrieši arvien biežāk atbrīvojas no ginekomastijas pēdām, veicot krūšu samazināšanu.

Izvēlētajai ķirurģiskajai procedūrai, atbildes sniegs ‘’Ādažu privātslimnīcas” plastikas ķirurgi, lai pacients zinātu, ka ir nonācis drošās rokās un neatbildēts nepaliktu kāds svarīgs un interesējošs jautājums. Profesionāli un pieredzējuši ķirurgi Jūs sagaida tieši Dr. Zaržecka un Dr. Krūmiņa plastiskās ķirurģijas klīnikā!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.