Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Personāla atlase tavam uzņēmumam

Personāla atlases kompānija “Work in” jau gandrīz 15 gadus nodrošina personāla nomas un atlases pakalpojumus Latvijas uzņēmumiem. Galvenais uzsvars ir uz transporta, loģistikas, IT, finanšu, mazumtirdzniecības un celtniecības nozarēm, taču tās nebūt nav vienīgās.

Mūsu klientu lokā ir tādi atzīti un populāri uzņēmumi kā H&M, LIDL, Maxima, IKEA, Sainsbury’s. Vairumā gadījumu varam atrast vai nodrošināt personāla nomas pakalpojumus mazāk kā 14 dienu laikā. Uzziniet vairāk par mūsu piedāvājumu personāla atlasei Workin.lv mājaslapā.

Cenas katram klientam tiek aprēķinātas individuāli, balstoties uz darba sarežģītību, steidzamību un mūsu sadarbības nosacījumiem. Lojāliem ilgtermiņa klientiem nereti varam piedāvāt īpaši izdevīgus nosacījumus. Jautājumu gadījumā rakstiet uz office@workin.lv Saņemsiet atbildi maksimāli īsā laikā.

Kas ir personāla atlase un kādēļ man tā ir vajadzīga?

Personāla atlase ir secīgu darbību kopums ar mērķi atrast un pieņemt darbā pašus labākos kandidātus. Ne visiem uzņēmumiem ir kapacitāte, spējas vai vēlēšanās nodarboties ar šo uzdevumu, taču agri vai vēlu tas ir vajadzīgs ikvienam uzņēmumam, kas vēlas turpināt savu darbību un attīstīties.

Nav noslēpums, ka jebkurš uzņēmums ir tik spēcīgs, cik laba ir tā komanda. Pareizo darbinieku pieņemšana darbā var ļaut firmai uzplaukt, bet nepareizie var to arī sagraut. Mēs palīdzam atrast un pieņemt darbā kandidātus, kas atbilst uzņēmuma izvirzītajām prasībām un vajadzībām.

Situācijās, kad kandidāts neiztur pārbaudes laiku, palīdzēsim atrast aizvietotāju maksimāli ātri. Mūsu garantijas ir spēkā 6 mēnešus no darbinieka darbā pieņemšanas brīža.

Skan vilinoši? Šis ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ daudzi uzņēmumi Latvijā uztic tieši mums savu darbinieku atrašanu un paši koncentrējas uz savu profesionālo darbību.

Kā notiek personāla atlase?

Personāla atlases process sākas ar konsultāciju. Atrakstiet vai piezvaniet pa tālr. 22479424 un izrunāsim visus neskaidros jautājumus. Noskaidrosim vajadzīgo kandidātu profesionālās un personīgās īpašības, pieredzi u.c. svarīgas detaļas, kas ir būtiskas, lai pieņemtu darbā īsto kandidātu.

Varam palīdzēt ne tikai ar darbinieku atrašanu Latvijā, bet arī ārzemēs. Šī iespēja ir īpaši noderīga uzņēmumiem, kas līdz šim pašu spēkiem nav spējuši atrast darbiniekus mūsu pašu valstī.

Piesaistot personālu no ārzemēm, palīdzēsim arī nokārtot visus dokumentus, darba vīzas, uzturēšanās atļaujas u.c. dokumentus, kas uzņēmumam no malas var likties pārāk sarežģīti.

Kā mēs atrodam un izvērtējam kandidātus?

Rezultāta sasniegšanai izmantojam savu daudzgadīgo pieredzi, zināšanas, metodes un rīkus. Jūs nevēlaties ilgi meklēt darbinieku? Sazinieties ar Workin. Vienosimies par sadarbības nosacījumiem un ķersimies pie darba.

Lai atrastu piemērotus kandidātus, izmantojam savus iekšējos resursus, kā arī uzrunājam tos internetā. Šeit lieti noder sludinājumu publicēšana darba meklēšanas portālos, sociālajos tīklos un kandidātu personīga uzrunāšana.

Gala kandidātu atlase rezultējas ar vismaz trīs, četriem perspektīviem kandidātiem uzņēmuma meklētā darbinieka pozīcijas aizpildīšanai.

Sadarbojoties ar mums Jūs varat būt droši, ka galarezultāts būs pozitīvs. Atcerieties – atlasot personālu, garantējam veikt kandidāta bezmaksas nomaiņu, ja tas būs nepieciešams. Mūsu sadarbība būs konfidenciāla un ietaupīsiet naudu, salīdzinājumā ar citām zīmolu aģentūrām.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.