Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Loading Notikumi

« Visi Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Tikšanās Ar Ramonu Lindu Cibuli un iedvesmojošs stāsts par viņas ceļotprieku

Feb. 23 / 12:00 - 17:00

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Februārī un martā Blomes bibliotēkā būs apskatāma ceļotājas Ramonas Lindas Cibules fotogrāfiju izstāde ”Putna lidojums”. Fotogrāfijas no ceļojumiem mums ļaus caur Ramonas Lindas acīm ieraudzīt citu zemju savādo, mums tik neierasto skaistumu.

Kā pati ceļotāja teic: “”Putna lidojums”, ne vienmēr nozīmē skatu no augšas. Man tas vairāk atgādina brīvību un iespēju būt tur, kur vēlies. Sajust un vadīties pēc tā, kas nāk – plūst, paļauties uz vēju, uz dabu kopumā un to, kas dvēselē. Mēs esam daba! Izplest spārnus un lidot pat tad, ja šis puns ir no dzelzs, no zemes, vai izsapņots…

Tu esi kustība, Tu nestāvi uz vietas, jo ik mirkli viss mainās. Mēs neesam tādi kā bijām, ik laika sprīdi Tu paliec citādāks – labāks. Viss ir pieredze. Pat tad, ja laiks ir tikai relatīvs jēdziens, mēs esam enerģija, kas kūsā. Putns nosēžas te uz elektrības vada, te uz maza zariņa, uzķēzī kādam, ja gadās, taču tas viss ir daļa no dabas un pieņemt visu, kas nāk var izrādīties diezgan sarežģīts uzdevums. Taču esot tur, kur Tev jābūt, Tu piepildies, uzlādējies, pieredzi un dzīvo.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ceļojumā pie sevis es ceļoju pa pasauli, meklēdama māju sajūtu, nezinādama, ka tā jau ir manī. Mājas ir tur, kur esmu Es – Ramona Linda Cibule…

Esot kustība Tu nevari sastāvēties, purvs ir sastāvējies ūdens, bet tajā var atrast dzērvenes. Tāpēc ar šo izstādi vēlos Tev novēlēt – Ķer mirkli, lai kāds tas arī nebūtu, tas ir Tavs – īsts un patiess.”

Tikšanās Ar Ramonu Lindu Cibuli un iedvesmojošs stāsts par viņas ceļotprieku 23.februārī plkst. 12.00, Blomes bibliotēkā. Uz tikšanos!

Informāciju sagatavoja:
Evita Bormane,
Blomes bibliotēkas vadītāja

Detaļas

Datums:
Feb. 23
Laiks:
12:00 - 17:00
Notikums Kategorijas:

Vieta

Blomes bibliotēkā

Reklāma

Atbildēt

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.