Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Loading Notikumi

« Visi Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

RSU ekspertu tikšanās ar Valkas novada iedzīvotājiem, pacientiem

Feb. 23 / 16:00

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valkas novada pašvaldība uzsākusi projekta “Cross-border accessibility in Valga hospital” (“Pārrobežu pakalpojumu pieejamība Valgas slimnīcā”) realizēšanu, lai veicinātu veselības aprūpes pieejamību Valkas iedzīvotājiem.

Projekts paredz konsultatīvu atbalstu pastāvošo juridisko un administratīvo šķēršļu novēršanai saistībā ar veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību Valkas novada iedzīvotājiem Valgas slimnīcā. Projekta ietvaros ir piesaistīts ārējais eksperts – Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) pētnieciskā komanda, kas kopā ar Eiropas Robežreģionu asociāciju (AEBR), piesaistot iniciatīvu B-Solutions, veic pētījumu par esošajiem pārrobežu šķēršļiem veselības aprūpē.

  1. gadā, pētījuma ietvaros, projekts paredz RSU ekspertu tikšanos ar divām fokusa grupām: Valkas ģimenes ārstiem un Valkas novada iedzīvotājiem. Aicinām interesentus ierasties uz tikšanos, lai izteiktu savu viedokli.
  • 23. februārī plkst. 16:00 – RSU ekspertu tikšanās ar Valkas novada iedzīvotājiem, pacientiem. Tikšanās norises vieta – Valkas novada pašvaldība, Beverīnas iela 3.

Pēc datu apkopošanas, 14. martā pētījums tiks prezentēts Valkas novada iedzīvotājiem un Veselības ministrijai, lai vērstu uzmanību uz veselības aprūpes problemātiku robežpilsētās.

Projektu finansē Eiropas Robežreģionu asociācija (AEBR), iniciatīvas B-Solutions ietvaros.

Detaļas

Datums:
Feb. 23
Laiks:
16:00
Notikums Kategorijas:

Vieta

Valkā, Beverīnas ielā 3

Reklāma

Atbildēt

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.