Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Par advokātu biroju “Ellex Kļaviņš”

Zvērinātu advokātu birojs “Ellex Kļaviņš” ir viens no vadošajiem advokātu birojiem Latvijā ar daudzveidīgu specializāciju un gadiem uzkrātu profesionālo pieredzi. Mūsu divdesmit deviņu gadu darbības pieredzē ir nozīmīgi starptautiskie projekti un vietējie darījumi.

Pieredze

Mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāte un unikālā pieredze, kas uzkrāta kopš 1990. gadu sākuma, konsultējot dažāda profila klientus visā Baltijā, arvien ir bijusi pamanīta un augstu novērtēta arī starptautiskajā mērogā. Mūsu juridiskās prakses grupas un eksperti regulāri saņem augstākās atzinības no lielākajām juridisko vērtējumu aģentūrām – Chambers & Partners, Legal 500 un IFLR 1000. Esam pirmā izvēle daudziem starptautiskajiem un arī vietējiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešamas juridiskās konsultācijas Latvijā. Savukārt mūsu gandrīz 200 ekspertu lielā komanda Baltijā sniedz augstākā līmeņa juridiskās konsultācijas Latvijā, Igaunijā un Lietuvā.

Mēs nepārtraukti attīstāmies, lai būtu viena no Latvijas vadošajām un profesionālākajām juristu komandām. Zvērinātu advokātu biroja ekspertus vieno kopīga izpratne par pakalpojumu kvalitāti, ko sniedzam saviem klientiem, veltot viņiem visu savu enerģiju un pieejamos resursus. Mūsu vadmotīvs ir tiekšanās uz izcilību , lai sasniegtu veiksmīgu rezultātu arī vissarežģītākajās situācijās.

Tāpat, rūpes par planētas ilgtspēju un nākotni ir viena no biroja šā brīža prioritātēm, tāpēc ikdienā cenšamies motivēt kolektīvu dzīvot “zaļāk” un ieviest dabai draudzīgas iniciatīvas.

Pakalpojumi

Saviem klientiem piedāvājam pilnu juridisko pakalpojumu klāstu visās uzņēmējdarbības tiesību jomās, ko var iedalīt trīs lielos pamatblokos – darījumi (uzņēmumu iegāde un apvienošanās, nekustamā īpašuma darījumi, darījumi apdrošināšanas nozarē, finanšu darījumi u.c.), strīdi (strīdi konkurences tiesību jautājumos, enerģētikas nozarē, nekustamo īpašumu un būvniecības jomā, akcionāru strīdi, nodokļu strīdi, komercstrīdi, darījumu strīdi u.c.), un regulētās nozares (aviācija, banku darbība un finanšu pakalpojumi, datu aizsardzība, FinTech, intelektuālais īpašums, tehnoloģijas, mediji, telekomunikācijas u.c.).

Pateicoties plašajai specializācijai dažādās tiesību jomās, advokātu birojs “Ellex Kļaviņš” spēj nodrošināt katram klientam izcilu ekspertīzi un padziļināti specializētus juridiskos pakalpojumus gan vietējā, gan visas Baltijas reģiona mērogā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.