Noslēgusies Smiltenes novada atklātā kausa izcīņa

Sestdien, 11. februārī, Apē notika Smiltenes novada atklātā kausa novusā ceturtā, pēdējā kārta, kurā startēja 33 sportisti, informēja novusa kluba “Vidzemnieki” pārstāvis Mārtiņš Kalns.

Ceturtajā kārtā vīriešu konkurencē godalgotais trijnieks bija šāds: 1. vieta ‒ Lauris Petrovs, Variņi (10 punkti), 2 .vieta ‒ Andris Krasts, Valmiera (10 p.), 3. vieta ‒ Agris Mednis, Valmiera (9 p.).

Sieviešu konkurencē 1. vieta ‒ Evija Paparde, Valmiera (6,5 punkti), 2. vieta ‒ Gita Dobenberga, Gulbene (6 p.), 3. vieta ‒ Modrīte Keisele, Smiltene (4 p.).

Pārējie NK “Vidzemnieki” sportisti izcīnīja šādas vietas: Mārtiņš Kalns – 9. vieta (7 punkti), Jānis Āre – 10. vieta (6,5 p.), Sergejs Valbergs – 14. vieta (6 p.), Jānis Babulis – 30. vieta (4 p.), Sandra Āre – 33. vieta (2,5 p.).

Kopumā kausa izcīņā piedalījās 65 sportist,i no kuriem astoņas bija daiļā dzimuma pārstāves. Pārstāvēts bija gan Smiltenes novads, gan Rīga, Valmiera, Rūjiena, Gulbene, Pociems, Vaidava un pat Igaunija.

Kopvērtējumā ar 32,5 punktiem par kausa ieguvēju kļuva NK “Vidzemnieki” pārstāvis Lauris Petrovs no Variņiem, 2. vietā ar 32,5 punktiem ierindojās valmierietis Andris Krasts, trešais ar 32 punktiem – apenietis Arvis Markus.

Pārējie NK “Vidzemnieki” komandas pārstāvji kopvērtējumā izcīnīja šādas vietas: Sergejs Valbergs – 6. vieta (27,5 punkti), 10. vietā Mārtiņš Kalns (26 p.), 11. vietā Jānis Āre (26 p.), 25. vietā Jānis Babulis (14,5 p.), 33. vietā Sandra Āre (9 p., sieviešu konkurencē 4. vieta).