Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Nekustamais īpašums Valkas novadā

Nekustamais īpašums paver dažādas biznesa iespējas, sākot no dzīvokļa izīrēšanas līdz atpūtas kompleksa izveidei. Arī nekustamais īpašums Valkā var kļūt par veidu, kā gūt papildus ienākumus.

Inovatīvā platforma dalder.lv piedāvā iespējas kā esošiem, tā jauniem uzņēmējiem. Portālā sludinājumus var ievietot bez maksas, un katrs lietotājs iegūst savu mājaslapu. Tā kalpo kā uzņēmēja vizītkarte, kurā atsevišķa sadaļa veltīta kontaktinformācijai, bet cita – atsauksmēm. Atsauksmes nostiprina labu reputāciju, kas, savukārt, palīdz piesaistīt arvien jaunus klientus.

Vairāk par biznesa iespējām saistībā ar nekustamo īpašumu Valkas novadā un portālu dalder.lv lasi turpinājumā!

Izīrē dzīvokli Valkā

Piedāvāt dzīvokli izīrēšanai var ilgtermiņā vai īstermiņā – tikai vasarā vai ziemā. Tāpat pastāv iespēja savu Valkas dzīvokli izīrēt tikai nedēļas nogalēs vai noteiktās darba dienās. Tādējādi var gūt ienākumus no sava nekustamā īpašuma Valkas novadā laikā, kamēr tajā neviens neuzturas. Turkāt izīrēt var ne vien dzīvokli vai māju, bet arī tikai 1 istabu.

Kā izveidot mājaslapu?

Mājaslapas izveide un uzturēšana dalder.lv ir bez maksas. Katrs uzņēmums vai pašnodarbinātais tajā var pastāstīt vairāk par savu nekustamo īpašumu Valkas novadā un piedāvātajiem nosacījumiem tā izīrēšanai. Iespējams, kāds īrēšanai piedāvā pat vairākus dzīvokļus. Līdz ar to sākumlapā var sniegt vispārīgu izklāstu par saviem pakalpojumiem, bet katrā sludinājumā – piedāvāt detalizētāku informāciju.

Kā vēl nopelnīt?

Sava nekustamā īpašuma izīrēšana ir 1 no standarta ienākumu gūšanas modeļiem nekustamo īpašumu sfērā. Taču šim jautājumam var pieiet arī radoši, izīrējot, piemēram, kādu dārza stūrīti tiem, kuriem Valkā pašiem savas zemes vēl nav, vai arī izīrējot lauku pirti.

Ja nekustamais īpašums Valkas novadā atrodas gleznainā vietā, tajā var izveidot kempingu. Tādā gadījumā nevajadzēs lielus ieguldījumus – tik vien kā ierīkot ugunskura vietas. Salīdzinoši dārgāka jau būs glempinga izveide – tas ir kempings ar ērtībām.

Tāpat pieprasīts ir lauku tūrisms. Daudzi labprāt dodas apskatīt Latvijas viensētas vai saimniecības, kurās tiek audzēti mājlopi. Papildus bonuss iespējai nakšņot nekustamajā īpašumā Valkas novadā var būt meistarklases pasniegšana – siera siešana, klūgu pīšana, māla trauku virpošana utt.

Dāvana no Valkas!

Iespēja pavadīt Valkas laukos romantisku nedēļas nogali var tikt pasniegta arī dāvanas formātā. Šāda dāvana var būt lieliska izvēle kāzu jubilejā vai mīļotā dzimšanas dienā. Piemēram, latviešu pirts tradīcijas nekustamajā īpašumā Valkas novadā varētu būt 1 no dāvanas idejām. Šāda dāvana tradicionāli ietver tējas dzeršanas un pirtī iešanas rituālu, peldi piemājas dīķī, naktsmājas un brokastis. Dalder.lv ir ne vien sludinājumu, bet arī dāvanu portāls.

Lai nekustamais īpašums pelna!

Mājas un dzīvokļi Valkā var kļūt par vēl 1 ienākumu avotu. Ja vēlies pārdot vai izīrēt nekustamo īpašumu Valkas novadā, ievieto sludinājumu dalder.lv bez maksas!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.