Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Nekad nav par vēlu sākt mācīties braukt ar auto

Tev jau ir pāri 50 vai tik tikko palika 18 gadi? Nav būtiski. Pareizais laiks, lai sāktu mācīties autoskolā ir šodiena. Topošajiem autovadītājiem autoskola nodrošina iespēju iegūt jaunas prasmes, pašapziņu un plašāku mobilitāti. Pēc vadītāja apliecības iegūšanas vairs nebūs jāprasa citiem, lai aizved un arī sabiedriskais transports nebūs jālieto tik bieži. Lidojot atvaļinājumā, varēsiet paņemt nomas auto un lūkosieties pasaulē no vadītāja, nevis blakussēdētāja skatupunkta.

Kā izvēlēties autoskolu?

Izvēloties autoskolu, ir svarīgi pieņemt pareizo lēmumu. Autovadītāju kursi ir pieejami dažādās mācību iestādēs, bet ir būtiski, lai apmācības process būtu pozitīvs un sniegtu gaidīto rezultātu. Viens no veidiem, kā atrast savējo autoskolu ir meklēt atsauksmes pie draugiem, paziņām, taču skaidrs, ka viņu pieredze ir ierobežota un var arī nebūt aktuāla. Mēs piedāvājam apsvērt iespēju mācīties autoskolā Forwards.

Ja jums ir no svara spēja vadīt un kontrolēt auto intensīvā satiksmē, zināšanas par satiksmes noteikumiem un drošas braukšanas prasmes, kā arī pozitīva atmosfēra visā mācību procesā – iespējams, esat atraduši savu skolu.

Šodien dzīvojot Valmierā, Smiltenē, Apē vai citur Latvijas ziemeļos un mācīties autoskolā Rīgā. Teoriju iemācīsieties tiešsaistē, bet auto vadīšanu apgūsiet galvaspilsētā.

Autoskola Forwards Rīgā 

Digitalizācija izglītības procesā dod daudzus pozitīvus ieguvumus. Viens no tiem ir iespēja apgūt specifiskas zināšanas pie profesionāliem skolotājiem, neizejot no mājas. Fowards autoskolā – forwards.lv mācību process ir organizēts rīta, vakara un brīvdienu grupās. Tas ļauj apgūt teorētiskās zināšanas par transportlīdzekļu vadīšanu un ceļu satiksmes noteikumiem arī pēc darba laika beigām.

A un B kategorijas transportlīdzekļu vadīšanas apmācības process noris Rīgā. Lai iegūtu tiesības, valsts noteiktais minimālais nodarbību skaits ir 20×45 minūtes. Vienā dienā drīkst braukt ne vairāk kā 2 nodarbības. Tas nozīmē, ka visiem, kas izvēlas mācīties braukt Rīgas centrā vai Pārdaugavā ir jāsatiek braukšanas instruktors vismaz 10 reizes. Pēc tam, kad apgūti braukšanas pamati, papildus varat trenēties arī kopā ar draugiem vai radiem, pie nosacījuma, ka viņu braukšanas stāžs ir vismaz 3 gadi.

Kādēļ mācīties tieši Rīgā? Lai vēlāk spētu bez problēmām pārvietoties arī intensīvā satiksmē! Šo aspektu nevar nenovērtēt. Mēs visi zinām par autovadītājiem, kuriem it kā ir tiesības, bet viņi baidās braukt uz Rīgu. Labākajā gadījumā šādi autovadītāji ir gatavi braukt līdz Rīgas robežai un tālāk izmanto sabiedrisko transportu. Sliktākā variantā viņi nebrauc tālāk par savas pilsētas vai lauku teritorijas robežām. Mūsu skatījumā ir prātīgāk uzreiz mācīties tā, lai pēc tam visi ceļi būtu vaļā. 

Autoskola Forwards palīdz ne tikai sagatavoties CSDD eksāmeniem, bet sagatavo braukšanas lietpratējus, kas uz ceļa jutīsies droši un pārliecināti par savām spējām.

Vai ir iespējams mācīties braukt autoskolā Forwards, ja esmu reģistrējies citā autoskolā?

Latvijas likumi paredz, ka ikviens autoskolas kursants var jebkurā brīdī mainīt braukšanas instruktoru vai mācīties papildus pie citiem instruktoriem. Ja esat uzsākuši apmācības vietējā autoskolā, bet vēlaties papildus trenēties kopā ar mūsu instruktoriem, to drīkst darīt.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.