Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Mazgā un tīri kā profesionālis ar Kärcher

Tīra māja un sakopts pagalms ir ikviena saimnieka labākā vizītkarte, kas liecina par viņa attieksmi pret savu īpašumu. Jo kāds teiciens vēsta – kā tu izturies pret vienu lietu, tā izturies pret visām. Tāpēc cilvēks, kura īpašums vienmēr ir lieliskā vizuālajā un tehniskajā stāvoklī, vieš uzticamību un apbrīnu. Bet aktuāls ir jautājums, kā panākt, ka īpašums vienmēr ir nevainojami tīrs un saposts? Protams, var algot profesionāļus, kas to paveic. Vai arī katrs saimnieks pats var kļūt par profesionāli, kurš ātri un bez piepūles paveic visus nepieciešamos uzkopšanas un tīrīšanas darbus ar uzticamo un jaudīgo Kärcher tehniku.

Jaudīgs putekļu sūcējs katram mājoklim

Kärcher putekļu sūcējs ir tas viens uzticamais un nenogurstošais palīgs, kurš vajadzīgs katrā mājā, lai ikviena tās telpa būtu tīra no putekļiem, netīrumiem un alergēniem. Kāda ir šo putekļu sūcēju priekšrocība? Tie apvieno teicamu manevrētspēju, lielu sūkšanas jaudu un modernu funkcionalitāti, kas mājas tīrīšanu padara par atpūtu, nevis darbu. Kärcher ir padomājis par visiem – gan tiem, kuriem ir neliels dzīvoklis, gan plaša māja vairākos stāvos. Katrs var atrast tādu putekļa sūcēja modeli, kas piemērots viņa dzīves telpai un vajadzībām. Sortimentā pieejami gan kompakti un ērti izmantojami rokas putekļu sūcēji, gan dažādas jaudas lielie putekļus sūcēji ar vai bez maisa, kā arī ar ūdens filtru, kas ir lieliska izvēle, ja mājās ir cilvēki ar alerģijām, jo nodrošina svaigu gaisu, kas par 99,90% attīrīts no alergēniem. Ikviens Kärcher putekļu sūcēja modelis izceļas ar ergonomisku formu, vienkāršu regulēšanu un izturību, garantējot, ka tehnika uzticami kalpos daudzus gadus.

Augstspiediena mazgātājs – lai viss spīd un laistās

Tiem, kuriem ir sava privātmāja, pagalms, dārzs, saimniecības ēkas, jādomā, kā visu šo uzturēt labā tehniskā un vizuālā stāvoklī. Kärcher augstspiediena mazgātājs ir ideāla izvēle, ja vēlas ar vienu iekārtu panākt maksimālu ieguvumu un pielietojumu. Ar šo lieljaudas mazgātāju iespējams ātri un efektīvi nomazgāt auto, notīrīt piemājas celiņus, žogu, ēku fasādes, dārza mēbeles, žalūzijas, logus, baseinu un citas zonas. Atliek tikai pielāgot piederumus un tīrīšanas režīmu katram darbam, lai tiktu sasniegta nevainojama tīrība. Izmantojot spiediena tīrītāju, ar ūdeni var notīrīt gandrīz jebkurus netīrumus, arī tādus, kas krājušies gadiem un ieēdušies virsmā. Augstspiediena tīrītāja efektivitātes pamatā ir tas, ka ūdens strūkla, kas iziet caur spiediena sūkni, pa uzgali var tik padota ar spiedienu līdz pat 160 bāriem.

Akumulatora ierīces pilnīgai kustību brīvībai

Daudzas no Kärcher tīrīšanas ierīcēm ir aprīkotas ar jaudīgu un lādējamu akumulatoru, tāpēc ir ērti izmantojamas bez tieša pieslēguma elektrotīklam. Tas ir īpaši ērti lielās teritorijās, jo nav jādomā, kā saslēgt pagarinātājus un kur piekļūt rozetei, lai sasniegtu vēlamo tīrīšanas vietu. Gan putekļu sūcējs, gan augstspiediena tīrītājs ar akumulatoru spēj darboties vairākas stundas, ļaujot efektīvi paveikt iecerētos darbus un nodrošinot plašu manevrētspēju. Akumulatora ierīces arī ir daudz kompaktākas un vieglākas, tāpēc ar tām bez noguruma var strādāt ilgu laiku. Sortimentā pieejamas ierīces ar dažādas jaudas akumulatoriem, tāpēc katram ir iespēja piemeklēt savām vajadzībām un tīrīšanas apjomiem piemērotāko modeli.

Modernās tehnoloģijas ērtai ierīču pārvaldībai

Kärcher arī spēris soli tālāk un papildinājis daudzas savas iekārtas ar moderniem un inovatīviem pārvaldības risinājumiem, kas ietver savienojamību ar viedierīci. Tas ļauj ērti un ātri regulēt dažādus parametrus, kā arī specializētās lietotnes konsultants sniedz praktiskus padomus un ieteikumus par daudzām tīrīšanas situācijām un priekšmetu tīrīšanu, piemēram, optimālo tīrāmā objekta spiediena līmeni. Modernie risinājumi, kas tiek integrēti sadzīves ierīcēs, spēj ievērojami atvieglot ikdienu un padarīt īpašuma uzkopšanas un uzturēšanas darbus gan vieglākus, gan patīkamākus.

Apskatiet Kärcher augstspiediena mazgātājus un putekļu sūcējus un atrodiet piemērotākos modeļus jūsu vajadzībām!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.