Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Labāko pasākumu organizatori – Smart Stream

Tavs uzņēmums vēlas organizēt pasākumu, kas paliks atmiņā? Ja atbilde ir, jā, Smart Stream būs teicama izvēle. Profesionāla komanda, plaša pieredze, sadarbības partneru tīkls un radošas idejas nodrošinās, ka arī Jūsu pasākums izdodas uz desmit.

Pasākumu organizatori SmartStream.lv piedāvā dažāda veida pasākumus lielu, vidēju un mazu uzņēmumu kolektīviem. Neatkarīgi no tā vai Jūsu komandā ir 10, 50 vai 500 darbinieki, pasākuma rīkošanā darbosimies ar vienlīdz lielu atdevi.

Neesat droši, kura pasākuma organizēšanas forma ir Jums piemērotākā? Piedāvājam nelielu ieskatu pasākumu aģentūras Smart Stream ikdienas darbā.

Korporatīvie pasākumi

Korporatīvie pasākum ir termins, kas aptver dažāda veida, uzņēmumu vajadzībām organizētus pasākumus. Tās var būt balles, sporta spēles, komandas saliedēšanas jeb “team building” pasākumi, masku balles, saulgriežu svētki, uzņēmuma jubileja, semināri, konferences u.c. formāti. Smart Stream komanda regulāri organizē tos visus.

Komandas saliedēšanas pasākumi

Uzņēmumi, kuros kolektīvs uzticas viens otram un veido arī neformālas attiecības strādā drošāk un produktīvāk. Lēmumi tiek pieņemti savlaicīgāk, bet problēmas atrisinātas ātrāk. Komandas saliedēšanai organizējam aktivitātes, kuru ietvaros dalībnieki pilda kopīgus uzdevumus un labāk iepazīst viens otru. Konkrēta formāta izvēle ir atkarīga no komandas dalībnieku skaita, fiziskās kondīcijas un vēlmēm.

Sporta Spēles

Veselīga konkurence un sportiskās aktivitātes ir lielisks veids, kā saliedēt kolektīvu. Agrāk tik populārās tradicionālās sporta spēles, kur pirmajā vietā ir sportiskie sasniegumi ir nomainījušas sporta spēles, kur lielāks uzsvars ir uz izklaidēm un labu laika pavadīšanu. Smart Stream rīkoto pasākumu veids atkarīgs no uzņēmuma komandas sportiskās formas un uzņēmuma mērķiem.

Balles un svētki

Ziemassvētku balles, Jaungada balles un uzņēmuma jubilejas ir ļoti populāras, taču balles var organizēt arī visa gada garumā. Kolektīva dalībnieki varēs izdejoties, iztrakoties, ēst gardus ēdienus un baudīt dažādus dzērienus lieliskas mūzikas, dziesmu un vakara vadītāju pavadībā. Nodrošināsim visu vajadzīgo, lai balle paliktu atmiņā uz ilgu laiku.

Izbraukuma ēdināšana

Vēlaties paši organizēt pasākumu un meklējat ēdinātāju? Pasākumu aģentūra Smart Stream nodrošina augstākās kvalitātes izbraukuma ēdināšanas pakalpojumus. Mūsu piedāvājumā grillēti ēdieni, burgeri, salāti un vēl daudz, kas cits. Informāciju par cenām, ēdienkarti un citas svarīgas detaļas varat uzzināt, rakstot uz smart@smartstream.lv

SmartStream piedāvā arī izbraukuma ēdināšanas pakalpojumus, kas ir ideāli piemēroti dažādiem pasākumiem, sākot no mazām privātām svinībām līdz lieliem korporatīviem pasākumiem. Viņu profesionālā komanda nodrošina gardus un kvalitatīvus ēdienus, kas atbilst visām gaumēm un prasībām.

Ūdens rogainings

Papildu tradicionālajiem pasākumiem, rīkojam arī unikālus piedzīvojumu pasākumus, piemēram, ūdens rogainingu un saulgriežu svinības. Ūdens rogainingā dalībnieki pārvietojas ar laivām pa vienu vai vairākiem ezeriem un upēm, meklējot kontrolpunktus. Mērķis tiks sasniegts ātrāk, ja visi darbojas kā komanda, nevis individuāli. Šis ir labs formāts komandas saliedēšanai, taču to var izmantot arī citiem mērķiem.

Meistarklases un radošās darbnīcas

Ikviens pasākuma formāts var tikt papildināts ar interesantām meistarklasēm un radošajām darbnīcām. Mūsu piedāvājumā ir grila meistarklase, kā arī vairākas radošās darbnīcas – gleznošana, garšvielu darbnīca, burgeru būvēšanas un trifeļu darbnīca.

Izvēlieties pasākuma veidu un Smart Stream pasākumu organizatori parūpēsies, lai pasākums izdotos.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.