Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Labākā pica Rīgā – kā atrast restorānu vai picēriju?

Foto: freepik.com

Pica ir viens no pasaules populārākajiem ēdieniem un ne velti šis Itālijā radies kulta ēdiens atnācis līdz Latvijai. Picas piedāvā ne tikai specializētas picērijas, bet arī restorāni. Kopā ar Meniu.lv sniegsim padomus, kā atrast labāko picēriju vai restorānu, kur nogaršot gardāko un sātīgāko picu.

Kā radās pica?

Picai kā ēdienam ir sena vēsture. Šī ēdiena priekšgājējs, visticamāk, bija fokača – maize, uz kuras tika saliktas vēlamās izejvielas. Modernā izskata pica parādījās Neapolē 18. gadsimta beigās vai 19. gadsimta sākumā. Tieši Neapoles stila picu var uzskatīt par pasaulē populārāko, kam seko Čikāgas un Ņujorkas stila picas. Pastāv arī visdažādākie picu veidi ar visdažādākajām pamatnēm un pildījumiem.

Komentārus nevienam neprasa tādas picas kā Margarita, Funghi, un citas. Arī Latvijā, jo sevišķi galvaspilsētā Rīgā, laika gaitā izveidojušās specializētas picu vietas un picu restorāni, kas piedāvā augstākās kvalitātes šo Itālijā cēlušos ēdienu. Kur meklēt labākās vietas, pēc kādiem faktoriem izvēlēties un kuri ir labākās picas – par to tālākajā rakstā.

Foto: freepik.com

Kur ir labākā picērija Rīgā?

Par picērijām var uzskatīt tās ēstuves, kas specializējas tikai un vienīgi šī ēdiena pagatavošanā. Tajās iespējams izvēlēties no dažādākās picas, kas tādējādi ļauj atrast savām garšu kārpiņām vēlamāko.

Specializētajā un neatkarīgajā restorānu ceļvedī Meniu.lv iespējams atrast labākās un tuvākās picērijas Rīgā, kur doties tās nobaudīt. Atlasot meklēšanas filtrā pie ēdiena veida ‘’picas’’ vai iestādes veida “picērija” un atlasot pilsētu, varēsi redzēt, ka restorānu ceļvedis piedāvā izvēlēties no plaša pieejamo picēriju klāsta. Tā, piemēram, vari doties uz tādām vietām kā  ‘’Pica Lulū’’, ‘’Uguns Pica’’, ‘’Makss un Morics’’, ‘’Picu Darbnīca’’, ‘’Vairāk Saules’’ un ‘’CanCan’’.

Ja vēlies jau iepriekš rezervēt galdiņu, tad Meniu.lv izvēlies pie papildus filtriem ‘’galdiņu rezervācija’’. Tas ļaus redzēt, kuras no picērijām piedāvā iespēju baudīt maltīti uz vietas, bet kuras tikai piedāvā līdzņemšanu gadījumā, ja tomēr ieturēties vēlies savā darba vietā vai mājās.

Foto: freepik.com

Kurā restorānā baudīt garšīgāko picu?

Ja ir kāds īpašāks brīdis dzīvē kā dzimšanas diena, svētki ģimenē, pabeigtas mācības vai citi priecīgi notikumi, tad tos atzīmēt var kādā no Rīgas restorāniem. Rīgā pieejami vairāki restorāni, kuru ēdienkārtē ir pica, pie tam, cepta Neapoles stilā vai citā populārā veidā.

Tādi restorāni kā ‘’Storano’’, ‘’Il Patio’’, ‘’Sale&Pepe’’, ‘’Double Coffee’’, ‘’Pizza al Forno’’, ‘’Casa Nostra’’, ‘’Mana Bella’’, ‘’Rossini’’ un ‘’Street Pizza’’ ir tikai daži no restorāniem, kuros par pieejamu cenu, garšīgi un komfortabli varēsi izjust labāko atmosfēru un ēdienu. Šajās vietās būs pieejama pica un citi ēdieni, līdz ar to ikviens būs apmierināts. Kombinācijā ar gardu vīnu, vai bezalkoholisku dzērienu un saldo, vakars būs vairāk kā izdevies.

Līdzīgi kā ar picērijām, restorānus, kuri servē picas, varēsi atrast caur Meniu.lv filtru, pie ēdiena veida atzīmējot ‘’picas’’. Tāpat ir iespējami papildus restorānu filtri, piemēram, bērniem vai dzīvniekiem draudzīgas vietas, terases un laba skata pieejamība un citi. Ienāc un izvēlies!

Foto: pexels.com

Kas ir restorānu ceļvedis Meniu.lv?

Meniu.lv uzskatāms par pirmo un līdz ar to arī lielāko un neatkarīgāko specializēto restorānu ceļvedi Latvijā. Katru dienu portāls un tam izveidotā aplikācija sniedz informāciju par restorāniem, bāriem, kafejnīcām un citām ēdināšanas iestādēm visā Latvijā. Meniu.lv ir ērts rīks, kas palīdz patērētājam atrast vistuvāko restorānu pēc viņa personīgajiem kritērijiem, kā, piemēram, cenas, virtuves veida, ēdiena, un citiem.

Portāls sniedz arī unikālu iespēju iepazīties ne tikai ar iestādes koncepciju, bet arī izlasīt citu lietotāju komentārus. Šāds solis ir sociāli atbildīgs, jo palīdz restorāniem pilnveidoties, bet patērētājiem izvēlēties vietu, kas atbilst viņu standartiem un prasībām.

Meniu.lv katalogā iespējams atrast restorānu jebkurai gaumei. Izmantojot filtru pēc dažādiem faktoriem –  ja, piemēram, interesē labākie restorāni Rīgā, tad izmanto iestādes un atrašanās vietas filtru. Katalogā iespējams meklēt arī kafejnīcas, picērijas, ‘’fast food’’, vegānu ēdienus, konditoreja, kā arī pēc virtuves – amerikāņu, āzijas, itāļu, japāņu, ķīniešu, latviešu, meksikāņu, un daudzu citu. Atliek vien izvēlēties!

Bez tam papildus filtros iespējams veikt galdiņu rezervāciju, aplūkot pusdienu piedāvājumu, meklēt dzīvniekiem draudzīgas ēdināšanas vietas, ja vēlies doties uz to ar savu četrkājaino draugu. Ērti un padomāts par ikvienu!

Ienāc Meniu.lv un atklāj jaunus restorānus vai picēriju vietas, kur nobaudīt labāko picu Rīgā jau šodien!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.