Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kredītu salīdzināšana – vai tas palīdz ietaupīt?

Mūsdienu pasaulē termins “kredīts” ir tikpat ierasts kā “veikals” vai “iepirkšanās”. Līdz ar neatkarības laiku Latvijā arvien vairāk ir pavērusies un attīstījusies iespēja patērētājiem iegādāties preces, īpašumus vai pat realizēt nepiepildītus sapņus ar aizdevuma palīdzību. Atbildīgiem aizņēmējiem šīs iespējas ir mainījušas arī viņu dzīves.

Lai arī aizdevums spēj mainīt atbildīga cilvēka dzīvi, daudzi tomēr nevelta pietiekami daudz laika, lai iepazītos ar kredītaizdevēja nosacījumiem. Bieži vien šī iemesla dēļ kredītņēmējs pārmaksā par pakalpojumu vai aizdevuma procentiem. Lai patērētājs aizņemoties nepārmaksātu, Latvijā darbu ir sācis Somijas uzņēmums Sortter, dodot iespēju ikvienam salīdzināt kredītus starp vairākām finanšu aizdevējfirmām.

Kredītu salīdzināšanas un izpētes nozīmīgums

Šajā gadsimtā ir neskaitāmas iespējas aizņemties pat neizejot no mājām. Šī iemesla dēļ ir ne tikai jābūt atbildīgam pret sevi un aizdevuma izsniedzēju ilgtermiņā, bet ir jāizvērtē vairāki būtiski faktori:

  • aizdevēja reputācija;
  • aizņēmuma procenti;
  • salīdzinājums ar vairākiem aizdevējiem.

Ko dos šī izpētes stadija pirms kredīta aizņemšanās?

Tas var pasargāt aizņēmēju no sarežģījumiem ilgtermiņā, gadījumos, kur kredīta procentu likme, vai aizdevēja nevēlēšanās sadarboties savstarpēji kritiskos dzīves momentos var sarežģīt kredīta atdošanas procesu un tempu.

Kredītu salīdzināšanas platforma vienuviet

Lai aiztaupītu laiku kredītu procentu un turpmākās sadarbības izpētei, jebkuram ir iespēja apmeklēt Sortter mājaslapu, kurā var saņemt izdevīgāko un piemērotāko piedāvājumu no visiem Sortter kredītu aizdevēju partneriem. Salīdzinot dažāda veida kredītus, piemēram – patēriņa kredītu vai pakalpojumus, piemēram – digitālos makus un maksājumu kartes.

Sortter kredītu salīdzināšanas platforma darbojas pēc līdzīga principa kā populāri viesnīcu un lidojumu salīdzinātāji, kurā tiek ātri piemeklēts izdevīgākais piedāvājums, atbilstoši patērētāja vēlamajai aizdevuma summai un atmaksas periodam. Meklētāju ērtībām piedāvājumi tiek sakārtoti augošā secībā, uzrādot minimāli iespējamo gada procentu likmi, ko piedāvā konkrētais aizdevējs.

Ja kāds no piedāvājumiem atbilst prasībām, ar vienu klikšķi Jūs nokļūsiet attiecīgā aizdevēja mājas lapā, kur varēsiet aizpildīt aizņēmuma pieprasījumu. Izmantojot šo platformu, Jūs :

  • ietaupāt laiku;
  • redzēsiet visus svarīgākos kredīta nosacījumu vienuviet;
  • varat ērti salīdzināt visus piedāvājumus uzreiz;
  • varat izlasīt godīgu apskatu par katru kreditoru un tā pakalpojumiem.

Banku vai citu aizdevēju nosacījumi visiem nav vienādi, tāpēc tas, kas ir piemērots vienam, var būt nepiemērots otram.

Sortter platformā ir apkopoti tikai pārbaudīti un droši finanšu aizdevēji!

Vai ar Sortter var ietaupīt?

Protams, ka var! Kredītņēmēji lielākoties, izvēloties aizdevēju, nepamana būtiskus faktorus par turpmākajiem ar kredītu saistītiem izdevumiem . To izmanto negodprātīgi aizdevēji, lai nopelnītu  naudu uz neuzmanīgiem aizņēmējiem. Neiedziļinoties procentu likmēs un papildizdevumos, pats aizņēmējs rada draudus kredīta atmaksai. Lai aizņemtos gudri – izdevīgi aizņēmējam – , jādomā ilgtermiņā, izvērtējot un salīdzinot aizņēmumu devējus. Piemēram, vienam kredītaizdevējam ir viena procentu likme, bet otram ir par 1 % mazāka – atšķirība kredīta kopējās izmaksās var būt pat vairāku simtu eiro apmērā. Apzinoties šo faktu, Jūs noteikti zināsiet, kur labāk ieguldīt vai iztērēt šos lieki pārmaksātos procentus. Šis ir veids, kā Sortter vairākiem tūkstošiem cilvēku palīdz ietaupīt ik mēnesi.

Sortter- palīdz ne tikai ietaupīt, bet arī izglītoties!

Sortter mājaslapā var aplūkot ne tikai dažādu finanšu pakalpojumu salīdzinājumu, bet arī atrast skaidrojumus par katru no pakalpojumiem un papildu informācija, kas patērētājam būtu svarīga. Piemēram, iegādājoties auto kredītā, ir obligāti jāiegādājas KASKO apdrošināšana un citi vērtīgi padomi.

Patērētājs mājaslapā atradīs drošu informāciju – Sortter neatbalsta aizdomīgus finanšu uzņēmumus, kā arī nosacījumu slēpšanas sīkajā drukā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.