Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kā padarīt darba vidi noliktavā ergonomisku un drošu

Ergonomiska un droša darba vide ir viens no galvenajiem faktoriem, kas būtiski ietekmē darbinieku labsajūtu un efektīvu pienākumu izpildi, kas, savukārt, rezultējas ar apmierinātiem klientiem. Tieši tādēļ ir vērts parūpēties par to, lai darbinieki justos labi, kā arī tiem tiktu nodrošināta droša un veselībai draudzīga darba vide. Turklāt, ir būtiski pievērst uzmanību ergonomiskai un drošai darba videi ne tikai birojos, bet arī ražotnēs, noliktavās un citviet, kur tiek veikti darba pienākumi. Tā kā tieši noliktava nereti ir viena no vietām, kur norisinās galvenās biznesa aktivitātes, tālāk rakstā aplūkosim, kā padarīt darba vidi noliktavā ergonomisku un drošu.

Parūpējieties par ērtu un praktisku plānojumu

Labi izplānota darba vide ir viens no galvenajiem faktoriem, kas būtiski ietekmē darba procesu efektivitāti, galvenokārt to uzlabojot. Noliktavā tā var pozitīvi ietekmēt darbinieku drošības aspektu, kā arī samazināt dažādu kļūmju daudzumu, tāpēc ir vērts parūpēties par ērtu un praktisku telpu plānojumu.

Noliktavas plānojumu ieteicams veidot tā, lai populārākie produkti atrastos ātri un ērti pieejamā vietā. Tas ļaus ietaupīt darbinieku laiku un aiztaupīs šo preču meklēšanu tālos un augstos plauktos, kas nereti var rezultēties ar produktu bojājumiem un pat darba drošības riskiem. Tāpat noliktavā ir vēlams nodrošināt pietiekami daudz brīvās vietas, lai varētu ērti un bez liekām problēmām pārvietoties un transportēt preces, jo tas būtiski ietekmē ne tikai darba efektivitāti, bet arī darbinieku drošību. 

Izvēlieties piemērotu noliktavas aprīkojumu

Piemērots un kvalitatīvs noliktavas aprīkojums var ievērojami uzlabot darbinieku efektivitāti un atvieglot ikdienas pienākumu izpildi. Tāpat tas sniedz iespēju rūpēties par darbinieku veselību un drošību. Tādēļ tāds noliktavas aprīkojums kā, piemēram, palešu ratiņi, darbagaldi un plaukti, ir lielisks ieguldījums biznesa attīstībā.

Izvēlieties atbilstošus noliktavas plauktus

Noliktavas plaukti ir viens no galvenajiem šīs telpas elementiem, tāpēc ir svarīgi dot priekšroku kvalitatīviem, uzticamiem un ērti lietojamiem risinājumiem. Pareizi izvēlēti plaukti sniedz iespēju ne tikai efektīvi izmantot noliktavas kapacitāti, bet arī paaugstināt darba ražīgumu, un pats galvenais – padarīt darba vidi drošu un veselībai draudzīgu.

Metāla plaukti ir uzticams risinājums, kas lieliski iederēsies teju ikvienā noliktavā. Tie ir īpaši izturīgi, tāpēc noder gan nelielu, gan smagāku preču uzglabāšanai. Tāpat tie ir viegli kopjami un sniedz iespēju noliktavā nodrošināt maksimāli higiēniskus apstākļus, kas īpaši svarīgi ir, piemēram, veikalos. Metāla plaukti ir ilgmūžīgs ieguldījums uzņēmuma attīstībā, jo tie ne tikai kalpo ļoti ilgu laiku, bet arī ir viegli izjaucami, pārvadājami, saliekami un papildināmi ar dažādām papildu detaļām un konstrukcijām, kas ir neatsverama priekšrocība, ja noliktavas telpas nepieciešams paplašināt vai pārkārot.

Augstas kvalitātes metāla plaukti un citi noliktavā noderīgi risinājumi ir atrodami uzņēmuma “AJ Produkti” sortimentā. Iepazīties ar piedāvājumu un iegādāties uzticamu noliktavas aprīkojumu varat mājaslapā ajprodukti.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.