Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kā izvēlēties labāko auto savam uzņēmumam?

Uzņēmuma auto ir lielisks ieguldījums biznesa attīstībā. Darbam pielāgots auto sniedz iespēju daudz efektīvāk, ātrāk un kvalitatīvāk veikt darba pienākumus. Tas nodrošina darbinieku mobilitāti, kas, savukārt, sniedz iespēju parūpēties par klientu apmierinātību, un kā jau zināms, tad laimīgi klienti ir viena no galvenajām biznesa izaugsmes panākumu atslēgām. Taču uzņēmumu darbības sfēras ir ļoti atšķirīgas, tādēļ skaidrs, ka viens auto nebūs piemērots visiem uzņēmējdarbības veicējiem. Kā izvēlēties labāko auto savam uzņēmumam? To lasiet tālāk rakstā.

Ņemiet vērā sava uzņēmuma pakalpojumu specifiku

To, kurš auto būs piemērotāks konkrētajam uzņēmumam lielā mērā nosaka tā darbības sfēra. Piemēram, tehnisko un celtniecības pakalpojumu uzņēmumiem, visticamāk, nepieciešams regulāri līdzi vadāt dažādus instrumentus un aprīkojumu, tādēļ atbilstošāks būs izturīgs un uzticams auto ar palielinātu kravas nodalījumu. Savukārt, piemēram, uzņēmumiem, kas nodarbojas ar klientu apkalpošanu un preču izplatīšanu, teicama izvēle ir auto, kas būs uzticams un ekonomisks arī garākos maršrutos. 

Protams, katrai uzņēmējdarbības sfērai un konkrētajam uzņēmumam var būt atšķirīgas vajadzības, kas attiecas uz piemērotāko darba auto, tādēļ izvēloties transportlīdzekli biznesa pamatdarbības nodrošināšanai, noteikti ieteicams ņemt vērā ikdienā veicamo maršrutu garumus, kā arī pārvadājamās kravas īpatnības.

Novērtējiet būtiskākos auto parametrus

Izvēloties labāko auto savam uzņēmumam, jāņem vērā darba specifika, finansiālās iespējas, kā arī daudzi citi faktori, kas attiecas tieši uz transportlīdzekļa parametriem. Jo īpaši šiem parametriem ir jāpievērš uzmanība, izvēloties mazlietotas automašīnas, kas uzņēmumu  starpā nebūt nav retums. Pērkot komercauto jāpārliecinās par transportlīdzekļa tehnisko un vizuālo stāvokli, kā arī jāņem vērā, lai netiktu iegādāts auto, kas savu mūžu jau ir nodzīvojis un pamatīgi nostrādināts. Pērkot savam uzņēmumam piemērotāko auto, noteikti jāizvērtē transportlīdzekļa nobraukums, ietilpība, tehnoloģiskais aprīkojums, sēdvietu skaits, vizuālais stāvoklis, uzturēšanas izmaksas un citi faktori.

Dodiet priekšroku videi draudzīgam risinājumam – elektroauto

Uzņēmumos, kuru darba specifikā ietilpst galvenokārt klientu apkalpošana un preču izplatīšana izbraukumā, lieliska izvēle ir elektroauto. Tas ir teicams ieguldījums uzņēmuma attīstībā. Elektroauto ir videi draudzīgs risinājums, kas sniedz iespēju samazināt savu radīto vides piesārņojumu. Tas, savukārt, var radīt labu iespaidu, piesaistīt jaunus klientus un veicināt uzņēmuma attīstību. Šī auto uzturēšanas izmaksas ir manāmi zemākas, un visbiežāk remonts un apkope nepieciešama tikai ritošajai daļai. Turklāt, ar elektroauto ir atļauta pārvietošanās pa sabiedriskā transporta joslu, līdz ar to, pie klientiem vienmēr iespējams nokļūt laikā.

Ja arī jūs vēlaties iegādāties savam uzņēmumam labāko auto, taču nav pieejami nepieciešamie naudas līdzekļi šādam pirkumam, noderīgs būs Aizdevums.lv finanšu pakalpojums – auto kredīts. Ar tā palīdzību saimnieciskās darbības veicēji var iegūt finansējumu līdz pat 25 000 EUR darba vajadzībām piemērota transportlīdzekļa iegādei.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.