Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kā izveidot efektīvu personalizētu kalendāru mārketinga vajadzībām

Lai arī digitālie risinājumi ievieš savas korekcijas, tomēr drukāti kalendāri, šķiet, būs aktuāli vienmēr. Turklāt personalizēti kalendāri ir efektīvs mārketinga instruments, ko savā labā var izmantot jebkurš uzņēmums – neatkarīgi no pārstāvētās nozares.

Domājot par biznesa dāvanām vai veidiem kā sasniegt jaunus klientus, kalendāru druka ir viens no efektīvākajiem risinājumiem. Ja arī Tu prāto par iespēju pasūtīt personalizētu kalendāru, kas kalpos gan kā reklāmas materiāls, gan kā noderīga dāvana uzņēmuma darbiniekiem, klientiem un sadarbības partneriem, lasi raksta turpinājumu un uzzini, kā sasniegt labāko rezultātu.

Tēmas izvēle

Vispirms vajadzētu padomāt par piemērotu tēmu. Tas var būt saistīts ar Tavu zīmolu un to vēstījumu, ko plānots nodot.

Tāpat ir jāatrod piemērots noformējums. Piemēram, galda kalendāram var izmantot tikai vienu dizaina noformējumu, savukārt, ja tiek plānota sienas kalendāra izveide, var izvēlēties katram mēnesim atšķirīgu dizainu, tomēr vienas tēmas ietvaros.

Fotoattēli

Izvēlies kvalitatīvus attēlus. Tie var atspoguļot uzņēmuma piedāvātās preces vai pakalpojumus. Dod priekšroku attēliem, kas sniedz vēlamo vēstījumu un ir atmiņā paliekoši. Lai sasniegtu šo mērķi, ir vērts padomāt par sadarbību ar profesionālu fotogrāfu.

Teksts

Noteikti ir vērts padomāt arī par to, kādu vēstījumu vēlies nodot ar teksta palīdzību. Tā var būt noderīga informācija, piemēram, nozares ekspertu padomi, iedvesmojoši citāti vai asprātīgi izteicieni. Saturu saskaņo ar izvēlēto tēmu un vēstījumu, ko plānots nodot mērķauditorijai.

Svarīgi arī izvēlēties piemērotu burtu fontu, jo tekstam jābūt viegli salasāmam.

enivo – kalendāru druka Tavas idejas īstenošanai

Ja arī Tu vēlies izmantot iespējas, ko sniedz kalendāru druka, ieskaties uzņēmuma enivo piedāvājumā www.poligrafija.lv un izvēlies savām vēlmēm piemērotāko kalendāru.

Izvēloties drukas pakalpojumus pie enivo, saņemsi iespēju izvēlēties kādu no daudzajiem kalendāru veidiem, augstas kvalitātes risinājumus, plašas pēcapstrādes iespējas un, protams, zinošu speciālistu ieteikumus.

Sadarbībā ar enivo komandu vari izgatavot gan sienas, gan galda kalendārus. Pieejami arī koka kalendāri, kas ir oriģināls un gaumīgs risinājums. Uzzini vairāk www.poligrafija.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.