Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kā Dāvanu servisa unikālās dāvanas padarīt vēl īpašākas?

Pieredzes vai piedzīvojumu dāvanas tik īpašas padara to dažādais un savā ziņā pagarinātais dāvanas izmantošanas laiks. Tiek dāvināta ne tikai skaisti iesaiņota un noformēta Dāvanu Servisa dāvanu karte, bet arī piedzīvojuma gaidīšanas prieks, pats piedzīvojuma mirklis un spilgtās atmiņas, kas tiek radītas pateicoties vietas, noskaņas un aktivitātes simbiozei. Tādēļ, lai uzdāvinātu patiešām īpašas pieredzes dāvanas sievietei vai vīrietim, ir būtiski ne tikai piemeklēt atbilstošas aktivitātes dāvanas saņēmēja personībai un interesēm, bet arī padomāt par citiem pieredzes izbaudīšanas aspektiem – vietu un klātesošo personu skaitu.

Daudzas dāvanas no Dāvanu Serviss ir paredzētas vai nu izbaudīšanai vienatnē, vai kopā ar kādu tuvu cilvēku. SUP piedzīvojumi, SPA rituāli un relaksējošas skaistumkopšanas procedūras ir lieliska dāvana, lai veltītu mirkli tikai sev un izrautos no ikdienas rutīnas. Lai mazinātu nogurumu un atjaunotu enerģiju, šādi brīži, kuros var domāt tikai par sevi, ir tikpat nozīmīgi kā pati aktivitāte.

Savukārt, Dāvanu Serviss gardēžu dāvanu piedāvājumos esošie restorānu apmeklējumi vai piedzīvojumu meklētāju lidojumi ar gaisa balonu, izjādes kopā ar romantisku pikniku un izbrauciens ar jahtu ir mirkļi, kuros labāk dalīties ar sev mīļiem cilvēkiem. Cita cilvēka klātbūtne dod ne tikai drošības sajūtu līdz šīm nezināmā situācijā, bet arī palīdz stiprināt savstarpējās attiecības, jo tiek radītas kopīgas atmiņas.

Vieta un laiks piešķir papildus šķautni pieredzei, kas veido spilgtas atmiņas. Katra vides detaļa tādos Dāvanu Serviss dāvanu piedāvājumos kā niršana cietuma zemūdens drupās, laivošanas Daugavas lokos, supošana saullēktā vai pusnaktī Rīgas pilsētas kanālā, atpūta skaisti atjaunotās muižas vai relaksējoša SPA rituāla baudīšana telpā ar nomierinošu mūziku un ēterisko eļļu aromātiem var pieredzi padarīt neatkārtojamu.

Lai klientiem padarīt vieglāku izvēli, meklējot vietu dāvanas baudīšanai, Dāvanu Serviss pie katra piedāvājuma ir pievienojis plašu un detalizētu aprakstu. Tas palīdzēs atrast un izvēlēties vispiemērotāko piedzīvojuma dāvanu. Ienāciet www.davanuserviss.lv un atrodiet labākās dāvanas sievietei, vīrietim un bērniem!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.