Ģirts Harkins uzvar sezonas atklāšanas sacensībās

“MSĢ/Smiltenes NSS/Velolifestyle.lv” komandas pārstāvis Ģirts Harkins uzvarējis Rīgas Riteņbraukšanas skolas sezonas atklāšanas sacensībās riteņbraukšanā individuālajā braucienā, kas 1. aprīlī notika Biķerniekos Rīgā.

Ģirts Harkins 11 kilometru distanci veica ar rezultātu 0:15:02.5, 2. vietas ieguvēju apsteidzot par 22,1 sekundi.

Ģ. Harkina komandas biedrs Roberts Judins ierindojās 57. vietā (10. vieta C grupā), Mārtiņš Ice finišēja 58., Linde Elizabete Brilte ieņēma 65. vietu (4. vieta BM vecuma grupā), Mārcis Meiss 66., Edvards Kārkliņš finišēja 109. vietā.

5,5 kilometru distancē “VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” pārstāve Nikola Anna Skrapce ieņēma 23. vietu (9. vieta DM grupā), Samanta Luberte finišēja 24. (1. vieta M grupā), Kārlis Judins ieņēma 32. vietu (4. vieta Z MTB grupā), Roberts Plūme ierindojās 38. vietā (6. vieta Z MTB grupā).