Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Gaisa kondicionieri, dzesētāji un citas preces tavam komfortam veikalā Gaisa1.lv

Karsti ir ne tikai ārā, bet arī mūsu internetveikalā. Šobrīd daudzas preces, t.sk. mobilie gaisa kondicionieri, gaisa dzesētāji un attīrītāji ir pieejami par īpaši izdevīgām cenām. Vairumu preču varam piegādāt uz mājām jau 1 – 2 darbadienu laikā.

Negaidiet līdz brīdim, kamēr karstums ir kļuvis nepanesams. E-veikalā Gaisa1 – https://gaisa1.lv/lv/ ir pieejams viss vajadzīgais, lai varētu istabā uzturēt komfortablu temperatūru un mitruma līmeni visa gada garumā. Parūpējieties par sevi, ģimenes locekļiem un mājdzīvniekiem jau šodien.

Mobilie gaisa kondicionieri

Mobilie jeb pārvietojamie gaisa kondicionieri var padarīt nenosiltinātu dzīvokli ēkas dienvidu pusē par ērtu un patīkamu vietu dzīvošanai arī svelmīgās vasaras dienās.

Atkarībā no izvēlētā modeļa iekārtas jauda būs pietiekama, lai atvēsinātu 26 m2 vai pat 34 m2 lielu istabu. Vajadzības gadījumā varat kondicionieri jebkurā brīdī pārvietot uz citu istabu, piemēram, guļamistabu vai bērnistabu.

Karstā gaisa izvadīšana mobilajiem kondicionieri noris, izmantojot karstā gaisa cauruli. Tās viens gals ir pievienots iekārtai, bet otrs izvadīts laukā pa logu. Lai nodrošinātu, ka āra karstais gaiss neieplūst telpā pāris minūšu laikā varēsiet uzmontēt speciālo logu blīvi. Daļai e-veikalā nopērkamo kondicionieru loga montāžas komplekts jau ir ietverts komplektā, citiem tas ir jāpasūta atsevišķi (nav dārgs).

Mobilo kondicionieru cenas šobrīd ir ļoti pievilcīgas. Adolus Arctic A2050 maksā vien 275 EUR, savukārt Adolus Arctic 205OH tikai 299 EUR. Otrs pieminētais modelis var tikt izmantots ne tikai dzīvokļa dzesēšanai, bet arī istabas apsildīšanai. Plašāku kondicionieru piedāvājumu un detalizētu informāciju par katru no precēm atradīsiet internetveikalā.

Gaisa dzesētāji

Gaisa dzesētājs ir energoefektīvāka un lētāka alternatīva gaisa kondicionierim. Dzesētājs tērē būtiski mazāk elektrību, taču ir mazāk jaudīgs un ir aprīkots ar krietni mazāk funkcijām un kontroles iespējām kā kvalitatīvs mobilais kondicionieris.

Gaisa dzesēšana šī tipa iekārtām balstās uz auksta ūdens un saldēšanas elementu izmantošanu. Istabas karstajam gaisam izplūstot cauri ūdenim, tas tiek atdzesēts, mitrināts un ar ventilatoru izpūsts ārā uz visām pusēm.

Iekārtas darbības efektivitāte ir augstāka, ja telpā ir karsts un sauss gaiss. Mūsu klimatiskajos apstākļos gaisa dzesētājs var samazināt istabas temperatūru vidēji par 2 C līdz 5 C. Ventilatora radītās gaisa plūsmas dēļ gan var šķist, ka temperatūra ir samazinājusies vēl vairāk, kas karstā vasaras dienā noteikti būs patīkami.

Gaisa attīrītāji

Gaisa kvalitāte apkārtējā vidē vairs nav ideāla. Ziedputekšņi, putekļi, baktērijas, vīrusi u.c. piesārņojuma veidi var izraisīt un pastiprināt alerģijas vai elpošanas ceļu slimības. Tajā pašā laikā Jūs varat darīt ļoti daudz, lai uzlabotu gaisa kvalitāti savā dzīvoklī, mājā vai ofisā.

Modernie gaisa attīrītāji ir izmēros nelieli, taču ir ļoti jaudīgi. Aprīkoti ar moderniem HEPA filtriem tie spēj savākt līdz pat 99,7% cieto daļiņu, izmērā līdz 0,3 mikrometriem, kā arī nepatīkamām smakām.

Visi attīrītāji ir aprīkoti ar taimeri, klusās darbības režīmu nakts laikā. Jaudīgākajām iekārtam, piemēram, Adolus Apex ir arī daudzas citas noderīgas funkcijas, piemēram, gaisa kvalitātes sensori un automātiska gaisa kvalitātes kontrole

Uzziniet vairāk par e-veikala Gaisa1.lv lieliskajiem piedāvājumiem. Parūpējieties par ģimenes labsajūtu un savu produktivitāti.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.