FK “Valka” pārliecinoši uzvar

Graujošu uzvaru savu līdzjutēju priekšā svētdien, 7. maijā, izcīnīja Valkas futbolisti, kas “Dali Dali 3. līgas” trešās kārtas spēlē ar 5:0 (2:0) pārspēja “Aizkraukles/FK Veina” futbolistus.

Jau 19. minūtē pirmos vārtus valcēniešu labā guva Anrijs Poga, kurš minūti pirms pirmā puslaika beigām panāca jau 2:0.

Savus trešos vārtus šajā spēlē Anrijs Poga guva spēles 58. minūtē, panākot jau 3:0. Spēles ceturtos vārtus 71. minūtē guva komandas spēlējošais treneris Raivis Graņics, bet punktu pretinieku sagrāvei 73. minūtē pielika Eduards Visockis, panākot jau 5:0.

“Valka”, kas šosezon izcīnījuši uzvaru visās trijās aizvadītajās spēlēs, ar deviņiem punktiem “Dali Dali 3. līgas” Ziemeļu zonas Austrumu grupas turnīra tabulā ieņem 1. vietu.

Nākamajā kārtā valcēnieši pirmo reizi šosezon dosies izbraukumā, 20. maijā viesos mērojoties spēkiem ar “Vidzemes FC/Cēsu PSS” komandu, kas divās spēlēs tikuši pie četriem punktiem, ieņem 3. vietu turnīra tabulā.