FK “Smiltene/BJSS” pārliecinoši uzvar

Uzvaru “Optibet Nākotnes līgas” septītās kārtas spēlē svētdien, 21. maijā, izcīnīja Smiltenes futbolisti, kas savā laukumā ar 3:0 (1:0) pārspēja FK “Dinamo Rīga” vienību.

Smiltenieši izvirzījās vadībā jau spēles astotajā minūtē, kad precīzs bija Artūrs Bērziņš.

Līdz pat spēles izskaņai viesi saglabāja iespēju tikt vismaz pie punkta, tomēr desmit minūtes pirms pamatlaika beigām Valters Gaismiņš rezultātu dubultoja, bet 87. minūtē Kaspars Rozgalis rezultātu padarīja graujošu – 3:0. “Sauso” spēli, nezaudējot nevienus vārtus, aizvadīja smilteniešu vārtsargs Dagnis Sausais.

Pēc šīs uzvaras Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas turnīra tabulā FK “Smiltene/BJSS” ar deviņiem punktiem 14 komandu konkurencē ieņem 9. vietu.

Nākamo spēli Smiltenes komanda aizvadīs 28. maijā, kad viesosies pie FK “Beitar”, kas pagaidām tikuši tikai pie viena punkta un tabulā atrodas priekšpēdējā, 13. vietā.