Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Elektrība no saules paneļiem – tālredzīgs risinājums jūsu uzņēmumam

Ekonomiskie un ģeopolitiskie notikumi pasaulē ir būtiski ietekmējuši energoresursu cenas, dārgāka kļuvusi arī elektrība. Tāpat mainījušās patērētāju prioritātes, jo arvien aktuālāki kļuvuši ne tikai izdevīgākie, bet arī drošākie elektroapgādes risinājumi. Saules paneļi ir viena no elektroapgādes alternatīvām, kas gandrīz ikvienam uzņēmumam sniedz iespēju nodrošināt patēriņa paradumiem un vajadzībām nepieciešamo elektrības daudzumu izdevīgā, tālredzīgā un videi draudzīgā veidā.

Ilgtspējīgs elektroapgādes risinājums

Saules enerģijas izmantošana elektrības ražošanai ir mūsdienās populārs risinājums, kam priekšroku dod arvien vairāk patērētāju. Saules paneļi ir tālredzīgs un inovatīvs veids, kā parūpēties par ne tikai izdevīgu, bet arī stabilu elektroapgādi kā šodien un rīt, tā arī tālākā nākotnē. Ņemot vērā pasaules notikumus, saules paneļu ierīkošana uzņēmumā ir teicams veids, kā gūt drošības sajūtu. Tāpat, protams, tas sniedz vairākas citas būtiskas priekšrocības, sākot no izmaksu samazināšanas līdz sociāli atbildīga uzņēmuma tēla veidošanai.

Saules paneļu priekšrocības

  • Samazinātas elektrības izmaksas

Viena no galvenajām saules paneļu priekšrocībām ir iespēja ilgtermiņā samazināt elektrības izmaksas. Tā kā saules paneļu efektivitāte tiek garantēta vismaz 25 gadus, tas ir tālredzīgs ieguldījums uzņēmumā, kas sniedz iespēju optimizēt elektroenerģijas izmaksas un ietaupītos finanšu līdzekļus izmantot citiem biznesa attīstības un izaugsmes mērķiem.

  • Lielāka neatkarība no kopējā elektrotīkla

Ja elektroenerģija tiek iegūta ar saules paneļu palīdzību, uzņēmumam tiek nodrošināta lielāka neatkarība no kopējā elektrotīkla un cenu svārstībām biržā. Īpaši nozīmīgi tas ir brīžos, kad elektrības cena biržā strauji pieaug.

  • Videi draudzīgs risinājums

Saules paneļi sniedz iespēju iegūt elektrību ne tikai izdevīgā, bet arī videi draudzīgā veidā. Ierīkojot uzņēmumā saules paneļus, iespējams sniegt savu artavu vides problēmu risināšanā. Elektrības ražošanai izmantojot saules paneļus, tiek samazināts CO2 izmešu daudzums. Tas, savukārt, dod iespēju cīnīties ar klimata pārmaiņām un sniegt savu ieguldījumu Eiropas Savienības klimatneitralitātes mērķu sasniegšanā.

“Ignitis Latvija” – saules paneļu ierīkošana uzņēmumā

Energoresursu tirgotājs “Ignitis Latvija” ir uzticams un pieredzes bagāts saules elektrostaciju ierīkošanas partneris biznesa klientiem. Uzņēmumiem tiek piedāvāti individuāli pielāgojami risinājumi saules elektrostacijas rīkošanai atbilstoši klienta reālajām vajadzībām un patēriņa paradumiem. Turklāt, tiek nodrošināta pilna projekta realizācija. Tas nozīmē, ka klientiem nav nepieciešams tērēt savu laiku, kā arī lauzīt galvu par birokrātiskiem procesiem, jo “Ignitis Latvija” parūpējas par visu, tai skaitā, nepieciešamo atļauju iegūšanu, saules stacijas reģistrāciju un darbu saskaņošanu ar uzraugošajām iestādēm. 

Tā kā saules paneļu uzstādīšana uzņēmumā ir tālredzīgs ieguldījums, kas sākotnēji prasa diezgan lielus finanšu līdzekļus, taču sniedz dažādas būtiskas priekšrocības ne tikai pašam uzņēmumam, bet arī sabiedrībai un videi kopumā, “Ignitis Latvija”, domājot par šī elektroapgādes risinājuma plašāku pieejamību, piedāvā dažādus norēķinu variantus. Par saules elektrostacijas ierīkošanu iespējams norēķināties gan uzreiz pilnā apmērā pēc projekta realizācijas, gan ar izpirkumnomu. Tas nozīmē, ka saules elektrostacija tiek ierīkota par pakalpojumu sniedzēja līdzekļiem, taču klients norēķinās par saražoto elektroenerģiju, un pēc darījuma summas nomaksas, tā nonāk klienta īpašumā.

Vairāk par saules elektrostacijas ierīkošana uzņēmumā sadarbībā ar “Ignitis Latvija” varat uzzināt mājaslapā ignitis.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.