Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Durvju atvēršana – Kas par to jāzina?

Ikdienas dzīvē var rasties situācijas, kad durvju atvēršanai nepieciešama profesionāla meistara palīdzība. Pazaudētas atslēgas, aizkritušas durvis vai iestrēgusi slēdzene, tās ir tikai dažas no problēmām, kas durvju atvēršanu padara šķietami neiespējamu.

Lai arī šādas situācijas ir nepatīkamas, jāatceras, ka tās var atrisināt un zinoši meistari spēs atvērt jebkāda veida durvis, neatkarīgi no to materiāla vai durvju slēdzenes veida, turklāt spēs to izdarīt ātri un saudzīgi, nesabojājot pašas durvis. Tieši šī iemesla dēļ ieteicams problēmu atstāt pieredzējušu meistaru rokās, jo prasmīgi durvju atvēršanas meistari savā darbā izmanto tikai profesionālus un augstas kvalitātes instrumentus, kas atbrīvos jūs no papildus izdevumiem, kas varētu rasties, mēģinot durvis atvērt pašu spēkiem.

Durvju atvēršanas izmaksas ir atkarīgas ne tikai no veicamā darba sarežģītības un nepieciešamā laika, lai atrisinātu radušos situāciju, bet arī no konkrētās slēdzenes veida. Taču, lai izteikt precīzus izcenojumus, nepieciešams izvērtēt konkrēto situāciju vai slēdzenes bojājumu.

Der atcerēties, ka, lai durvju atvēršana būtu likumīga un bez liekiem pārpratumiem, svarīgi ir, izsaucot meistaru, savlaicīgi sagatavot dokumentus, kas apliecina, ka esat mājokļa īpašnieks vai īrnieks, lai pirms darba uzsākšanas meistars var par to pārliecināties.

‘’LockService’’ – palīdzība īstajā brīdī

Atslēgu un slēdzeņu SOS serviss ,,LockService” piedāvā operatīvu palīdzību Rīgā un tās apkārtnē 7 dienas nedēļā cauru diennakti. ,,LockService” pakalpojumos ietilpst ne tikai durvju atvēršana, bet arī slēdzenes maiņa, auto atvēršana, seifu atvēršana, kā arī dažādu durvju remonts. ,,LockService” profesionāļu komandai ir 30 gadu pieredze šajā jomā, tāpēc sertificētajiem meistariem būs pa spēkam atvērt jebkura drošības līmeņa slēdzenes.

Nepieciešamības gadījumā ar servisu var ērti sazināties gan ar lietotnes Whatsapp palīdzību, nosūtot durvju un slēdzenes attēlus un īsu problēmas izklāstu, kā arī zvanot uz servisa tālruni. ,,LockService” meistari dažu minūšu laikā sniegs informāciju par iespējamo risinājumu un konkrētā pakalpojuma izmaksām jebkurā diennakts laikā, kā arī ieradīsies 30 min – 1h laikā (Rīgas pilsētas teritorijā), lai sniegtu kvalitatīvu palīdzību. 

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.