“DAKO Ziemeļvidzeme” divas pirmās vietas

Sestdien, 17. jūnijā, Gulbenes novada “Lācītēs” norisinājās “LMT MTB 2023” trešais posms, kurā pie divām pirmajām vietām tikai “DAKO Ziemeļvidzeme” sportisti Rainers Zviedris un Agnis Apse.

67,6 kilometru distancē “M30 vecuma grupā” ceturto vietu ieņēma “DAKO Ziemeļvidzeme” pārstāvis Kristers Kovgers, viņa komandas biedrs Mārtiņš Daļeckis finišēja piektajā vietā, devītais bija Kirils Pogodins.

“M40” grupā otro vietu izcīnīja Mārtiņš Puriņš, astotais bija Ints Lērme, 11. – Jānis Rapa.

46,7 kilometru distancē “M16” grupā piekto vietu ieņēma “MSĢ/VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” braucējs Dāniels Apse, “DAKO Ziemeļvidzeme” sportists Kristers Zviedris finišēja septītajā vietā.

Rainers Zviedris no “DAKO Ziemeļvidzeme” triumfēja “M18” grupā, kamēr “VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” braucējs Mārcis Klieders šajā vecuma grupā bija sestais.

“TM30” grupā “DAKO Ziemeļvidzeme” pārstāvis Nauris Zviedris ierindojās piektajā vietā, viņa komandas biedrs Jānis Rubiks ieņēma devīto vietu, Dainis Homko finišēja 13. vietā, Ginters Ozols – 76.

“Velohooligans/Ķeizari-1” komandas braucējs Oskars Ārgalis finišēja 10. vietā, Kristaps Meija – 41. vietā.

“VeloLifestyle” braucējs Gatis Luberts finišā bija 35.

“TM40” grupā otro vietu ieņēma “DAKO Ziemeļvidzeme” braucējs Zigmārs Zučiks, Andris Semjonovs bija devītais.

“Velohooligans/Ķeizari-1” braucējs Gustavs Zatlers ierindojās 53. vietā.

“TM50” grupā uzvarēja “DAKO Ziemeļvidzeme” pārstāvis Agnis Apse, viņa komandas biedrs Ainārs Apinis ieņēma astoto vietu, Armands Liepa finišēja 40.

“TM60+” grupā “Velohooligans/Ķeizari-1” braucējs Ivars Lācis ieņēma trešo vietu.

Trešo vietu “W16” grupā ieņēma “VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” sportiste Linda Elizabete Brilte.

22,8 kilometru distancē “M12” grupā astotais bija “DAKO Ziemeļvidzeme” pārstāvis Jānis Homko.

“M14” grupā “VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” pārstāvji Mārtiņš Ice, Roberts Judins un Mārcis Meiss ieņēma attiecīgi sesto, septīto un astoto vietu, Edvards Kristiāns Kārkliņš finišēja 12.