Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Cik maksā garāža?

Dažādas garāžas, it īpaši no metāla veidotas, nenoliedzami ir viens no universālākajiem palīgēku veidiem, ko varētu iedomāties. To pielietojums ir tik pat dažāds, cik dažādi ir veidi, kā būvēt garāžu savā īpašumā. Garāžas izmanto ne tikai auto un moto novietošanai, uzķīlēšanai un glabāšanai, bet garāžas ir parocīgas arī kā mantu glabātuves un pieliekamie. Būvējot privātmāju, garāžas celtniecību var iekļaut projektā, taču, ja pēc šāda veida būves vajadzība rodas pēcāk vai arī vēlaties, lai garāža atrodas tālāk no mājas, iespējams uzstādīt moduļu garāžu. 21.gadsimta priekšrocība ir moderni risinājumi tik pierastām lietām, tostarp, dažādu izturīgu, ietilpīgu un citādi funkcionālu palīgēku montāžai. Klientu ērtībām ir iespējams izvēlēties gan siltinātas, gan nesiltinātas garāžas. Cenas atkarīgas no garāžas lieluma, izgatavošanas materiāla un citiem aspektiem, kas vairāk vai mazāk spēlē lomu cenas noteikšanā.

Angārs garāžas vietā

Ja nevēlaties garāžu, bet nepieciešams kas lielāks, var izvēlēties angāru. Angārs būs lieliska palīgēka tiem, kuri nodarbojas ar lauksaimniecību un kam nepieciešama droša vieta, kurā glabāt lauksaimniecības tehniku. Parasta garāža ir daudz reižu mazāka par angāru, kas mūsdienās ir kļuvis par ļoti daudzfunkcionāli celtni. Angāri ir ļoti izturīgi, ilgtspējīgi un universāli izmantojami, ko iespējams pielāgot dažādiem mērķiem. Angāru cenas, līdzīgi kā garāžām ir atkarīgas no to veida, specifikācijas, izgatavotā materiāla un dažādiem citiem faktoriem. Kantaini, lokveida, angāri ar PVC jumtu, siltināti un veidoti pēc klienta vēlmēm – Domus angāri neliks vilties.

Klientiem saistoši labiekārtošanas pakalpojumi

Jumtu izbūve, bruģēšana, betonēšanas darbi un daudzi citi apkārtnes labiekārtošanas pakalpojumi ir Domus Angāru sniegto pakalpojumu sarakstā. Sākotnēji šķiet, ka betonēšanas darbi nav nekas sarežģīts, bet tomēr vislabāk to uzticēt profesionālim. Jebkurā arodā ir jāpārzina darba specifika un atsevišķiem objektiem šāda veida darbu veikšana var prasīt vairāk zināšanu, kā sākotnēji vārētu šķist. Bruģēšanas darbi ir vēl viens darbs, kurš jāuztic profesionālim, jo daudzi nemaz nezinās, ka pastāv dažādi bruģa ieklāšanas veidi, kas piemēroti vietas pielietojumam. Ik viens, kuram jābruģē piebraucamais ceļš, novērtēs kvalitatīvi paveiktu darbu, kas paildzina bruģa ilgmūžību. Jumta uzstādīšana ir pakalpojums, ko Domus Angāri piedāvā savā sarakstā. Profesionāli meistari pratīs strādāt ar dažādiem materiāliem – sākot ar šīfera jumtiem bez azbesta, gan bitumena uzkausējamo jumta pārklājumu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.