Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Chambers & Partners augsti novērtē Ellex

Chambers & Partners ir organizācija, kas tiek uzskatīta par vienu no ietekmīgākajiem juridiskās nozares pētniekiem. Martā tā publicēja savu pārskatu par Eiropas advokātu birojiem 2022. gadā, kurā tika iekļauts pozitīvs novērtējums par Ellex Kļaviņš advokātu biroja sniegumu.

Kas ir Chambers & Partners?

Tā ir neatkarīga pētniecības organizācija, kas sniedz detalizētu analīzi par pasaules vadošajiem juristiem. Pateicoties tās veiktajiem pētījumiem, klientiem ir vieglāk pieņemt pārdomātus lēmumus, izvēloties juridisko pakalpojumu sniedzēju savām vajadzībām, tādējādi ietaupot resursus un mazinot riskus.

Chambers & Partners komandā darbojas aptuveni 200 analītiķu, kuri pēta sarežģītas tiesību jomas dažādās jurisdikcijās. Pētnieku komanda ik gadu veic desmitiem tūkstošu interviju ar dažādiem ekspertiem, tostarp advokātiem un grāmatvežiem, lai iegūtu pēc iespējas detalizētākus datus.

Organizācijas tīmekļa vietnē ir pieejami dati par visiem aktuālākajiem pētījumiem. Šie vērtējumi tiek plaši atzīti visā pasaulē un tiek uzskatīti par vadošajiem attiecīgajā pētniecības jomā, tie savā ziņā ir juridiskās izpratnes zelta standarts.

Augstais Ellex novērtējums

Jaunākajā pētījumā Baltijas advokātu biroju apvienība Ellex ir ieguvusi augstu un godpilnu novērtējumu 14 prakses jomās. Savukārt atsevišķās jomās – intelektuālā īpašuma jomā Igaunijā un konkurences un pretkorupcijas jomā Lietuvā – saņemts vienīgais pats augstākais jeb Band 1 vērtējums attiecīgajā jurisdikcijā.

Kopumā šajā Chambers Europe 2022 pārskatā advokātu biroji vērtēti vairākās prakses jomās – korporatīvajās un komerctiesībās, konkurences tiesībās un pretmonopolā, banku darbībā un finansēs, strīdu risināšanā, darba tiesībās, intelektuālajā īpašumā, nekustamajā īpašumā un nodokļos.

Papildus tam, 36 Ellex eksperti ir saņēmuši augstu vērtējumu individuālajā advokātu novērtējumā.

Kas ir Ellex?

Kā norādīts advokātu biroja Ellex Kļaviņš tīmekļa vietnē, uzņēmums pārstāv juridiskās jomas augstāko līmeni un pastāvīgi nosaka jaunus standartus juridiskajiem risinājumiem. Tas ir starptautiski novērtēts stratēģiskais partneris, kā arī dažāda mēroga pētījumos augsti novērtēts juridisko pakalpojumu sniedzējs. Tādējādi arī klientiem sadarbība ar šādu biroju nozīmē iespēju sasniegt arvien jaunas un iepriekš neiekarotas virsotnes.

Svarīgi izcelt arī uzņēmuma digitālo attīstību – birojs vienmēr ir atradies digitālo tehnoloģiju priekšplānā, pārzinot šīs jomas regulējumu un arī klientiem palīdzot attīstīties mūsdienu digitālajā laikmetā. Uzņēmums piedāvā modernāko juridisko infrastruktūru tiesību zinātnes izpildījumā.

Noslēgumā jāpiemin vēl kāda būtiska Ellex Kļaviņš iezīme – rūpes par planētas veselību un nākotni – tieši šī iemesla dēļ, uzņēmums allaž atbalsta dažādas ilgtspējīgas attīstības iniciatīvas.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.