“Azimuts OK-SmBJSS” sportistiem medaļu birums Kuldīgā

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 10.un 11.jūnijā, Kuldīgā norisinājās Latvijas čempionāts sprintā un sprinta stafetē.

Sestdien notika sacensības sprintā.

Kuldīga ir pazīstama ar savu “galvas reibinošo” daudzveidību – Ventas rumba, Senais ķieģeļu tilts, Kaļķu ielas kvartāls ir tikai trīs lietas no tik daudzām, ko izbaudīt šajā pilsētā. Daba, kultūrvietas, aktivitātes, garšas.

Dalībniekiem bija iespēja izskrieties pa mazajām un lielajām Kuldīgas ieliņām un aplūkot skaisto Kurzemes pilsētu.

Sieviešu elitē ar 30 sekunžu pārsvaru uzvarēja nepārspējamā  “Azimuts OK-SmBJSS” sportiste Sandra Grosberga. Sudraba medaļu izcīna spēcīgā Elza Ķuze, trešajā vietā jaudīgā Signe Sirmā.

Vīriešu elitē ar 28 sekunžu pārsvaru uzvarēja neapturamais Uldis Upītis, otrajā vietā vienmēr ātrais Andris Jubelis, trešo vietu izcīnīja sprinta speciālists Endijs Titomers. “Azimuts OK” sportisti Matīss Slikšjānis un Ilgvars Caune izcīnīja attiecīgi piekto un dalīto sesto vietu.

“Azimuts OK -Sm BJSS” sportistēm  dubultuzvara W-20 grupā , kur pirmajā vietā Anda Jaunmuktāne, otrajā vietā Agnese Jaunmuktāne.

Otrajā vietā W-35 grupā viņu trenere Liene Brūvele.

Zelta medaļa vēl tika Aivim Zetmanim M-40 grupā.

Labāko desmitniekā vēl finišēja Māris Stabiņš (5.vieta M-55 grupā), Roberts Zirdziņš (8.vieta M-12 grupā) un Uvis Sproģis (9.vieta M-18 grupā).

Rezultāti, grafiki un spliti šeit.

11. jūnijā norisinājās Latvijas čempionāta sprinta stafete. Laiks bija fantastisks, spriedze un intriga liela.

Ar izcilu rezultātu pirmo vietu ieņēma “Azimuts OK-Sm BJSS” komanda, kur pirmajā etapā – Matīss Slikšjānis, otrajā – Ilgvars Caune un trešajā – Sandra Grosberga. Šis Latvijas sprinta stafešu čempionātos “Azimutam” ir otrais zelts. Pirmo reizi izdevās uzvarēt Liepājā 2017.gadā, kad komandā startēja Artūrs Pauliņš, Artjoms Rekuņenko un Agnija Caune.

Lai pasākumu padarītu interesantāku, par sudraba medaļu finiša taisnē cīnījās “OK Alnis-JNSC” un “OK Kāpa”. “OK Alnis-JNSC” izcīnīja otro vietu, viņiem pirmajā etapā Rihards Krūmiņš, otrajā – Endijs Titomers un noslēdzošajā – Elza Ķuze.

Bronzas medaļniekiem “OK Kāpa” pirmajā etapā Matīss Saulīte, otrajā – Uldis Upītis un trešajā – Irita Puķīte.

Otra “Azimuts OK -Sm BJSS” komanda ar Uvi Sproģi , Andu un Agnesi Jaunmuktānēm sastāvā izcīnīja 21.vietu 37 komandu konkurencē.

MW-130 grupā “Azimuts OK” komanda ar Aivi Zetmani , Māri Stabiņu un Liene Brūveli sastāvā izcīnīja 7.vietu. 20 komandu konkurencē.

MW-12 grupā “Smiltenes BJSS” komanda ar Eduardu Zariņu, Robertu Zirdziņu un Zani Tarasu sastāvā izcīnīja 9.vietu 13 komandu konkurencē.

Rezultāti, grafiki un spliti šeit, spliti ar farstiem šeit, etapu laiki šeit.

Informāciju sagatavoja: Māris Stabiņš, foto: Jānis Zilvers