Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Auto stiklu serviss Rīgā un tuvējā apkaimē

Stikli automašīnā neveic tikai dabiska gaismas avota funkciju, bet arī aizsargā no ārējās vides ietekmes. Tas ir būtisks drošas braukšanas elements, jo ar bojātiem automašīnas stikliem, piemēram, sasistu vējstiklu, piedalīšanās ceļu satiksmē nav vēlama. Ja autostikli ir sākuši sagādāt raizes, Carglass automašīnas stiklu serviss piedāvā ātrus un ērtus risinājumus jebkāda veida problēmai. Šāda veida serviss ir pieejams Mārupē, Rīgā un Jelgavā, kā arī tuvākajā apkaimē ir pieejams Mobilais serviss, kas pie klienta dosies uz jebkuru norādīto vietu. Par auto stikliem ir jārūpējas tikpat saudzīgi kā par pašu auto – netīrīt tos ar abrazīviem līdzekļiem, necensties tos labot pašu spēkiem.

Pieejamie pakalpojumi

Carglass piedāvā plaša spektra, ar auto stiklu servisu saistītus pakalpojumus, kas pieejami katram interesentam:

  • vējstikla maiņa – lai arī ražoti no izturīga materiāla ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību, tajos var rasties plaisas, kuras ieteicams likvidēt nekavējoties, nevis vilcināties, radot labu augsni tam, lai plaisa izplestos tālāk.
  • aizmugurējā stikla maiņa – ja vējstiklu ir iespējams labot, tad aizmugurējais stikls parasti jāmaina pilnībā.
  • sānu stiklu maiņa – arī bojāti sānu stikli prasa tūlītēju nomaiņu. Visas detaļas tiek piegādātas no ražotāja un piemērotas automašīnai.
  • stiklu remonts – ja radusies plaisa vējstiklā, ātrākais un izdevīgākais risinājums ir tās aizpildīšana.
  • kalibrēšana – ja automašīnai ir uzstādīta ADAS sistēma un mainīts vējstikls, tad meistari parūpēsies par kameras piemērotu kalibrēšanu.
  • apdrošināšanas gadījumu risināšanu – serviss sadarbojas ar visām apdrošināšanas kompānijām, kas piedāvā KASKO, tādēļ, ja rodas nepieciešamība pēc KASKO servisa, Carglass palīdzēs nelaimē. Turklāt, lielākā daļa apdrošinātāju stikla nomaiņai nepiemēro pašrisku, kas nozīmē, ka nebūs jāmaksā papildus.

Garantija un kvalitāte

Visiem uzstādīšanas un remonta pakalpojumiem tiek piemērota mūža garantija,kas ir spēkā visu laiku, kamēr automašīna atrodas pie esošā īpašnieka. Citiem pakalpojumiem, piemēram, optikai, laminēšanai, izmēriem un izliekumiem tiek dota divu gadu garantija, taču, protams, pastāv izņēmumi. Rūpējies par savu auto un tas tev būs pateicīgs!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.