Ārgalim trešā vieta pusmaratona distancē

Svētdien, 16. aprīlī, aizvadītas MTB sacensības “Tomes MTB maratons 2023”, kurās pusmaratona distancē 3. vietu izcīnījis Valkas komandas “Velohooligans/Ķeizari 1” pārstāvis Oskars Ārgalis. Sacensībās maratona un pusmaratona distancē startēja arī Smiltenes novada komandas “DAKO Ziemeļvidzeme” sportisti.

Oskars Ārgalis 25 kilometru distanci veica 55 minūtēs un 38,4 sekundēs, no uzvarētāja Riharda Lobzera no komandas “DTM-MySport” atpaliekot par minūti un 23,8 sekundēm. Veselības klasē kungiem O. Ārgalis ieņēma 2. vietu.

“Velohooligans/Ķeizari 1” pārstāvis Kristaps Meija maratona distancē finišu sasniedza 64. vietā, Gustavs Zatlers – 89. vietā.

“DAKO Ziemeļvidzemes” pārstāvis Kristaps Kārkliņš maratona distancē finišēja 7. vietā (2. vieta V vecuma grupā), Mārtiņš Puriņš – devītajā (1. vieta V40 grupā), Jānis Rapa finišu sasniedza 31. vietā (8. vieta V40 grupā), Ints Lērme 60., Andris Semjonovs 61. vietā, Armands Liepa – 116. vietā.

Zigmārs Zučiks pusmaratona distancē ierindojās 8. vietā (4. vieta veselības klasē kungiem).