Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ar ko atšķiras valodas mācīšanās internetā no nodarbībām

Viennozīmīgi svešvalodu zināšanas paver krietni vien vairāk iespēju, jaunu zināšanu un, protams, plašāku pasaules redzējumi. Arī Mirtego valodas skolas komanda ir pārliecināta, ka apgūstot jaunas zināšanas jūs ne tikai būsiet apguvuši ko jaunu, bet arī kā pievienotā vērtība nāk dažādas iespējas. Tieši tāpēc Mirtego ir izveidojis franču valodas kursus, kas dod iespēju zinošu pasniedzēju vadībā apgūt franču valodu internetā. Bet rodas jautājums – ar ko atšķiras valodas mācīšanās internetā no nodarbībām klātienē?

Mācies no jebkuras vietas pasaulē

Mūsdienu situācija ir mainīga, tādēļ ar vien populārākas kļūst tiešsaistes darba un mācību iespējas. Tieši tādēļ viens no mūsu pieprasītākajiem pakalpojumiem ir tieši franču valodas kursi online. Šī ir lieliska iespēja apgūt jaunas zināšanas no jebkuras pasaules malas, kur pieejams internets. Un protams, arī laikā, kad ierobežojumi mainās ik pa nedēļām, attālinātās mācības paliek nemainīgas un pieejamas nepārtraukti. Online formāts nav šķērslis kvalitatīvai valodu apguvei, tieši pretēji – mācību process pielāgojas jūsu ikdienas ritmam.

Tev ērtā laikā

Vēl viens pluss franču valodas kursiem online ir tas, ka mācību procesu daudz ērtāk organizēt un pielāgot tev ērtā laikā. Individuāli vienojoties ar pasniedzēju, sastādiet jums ērtu grafiku, kas ne tikai ļaus apgūt jaunu valodu, bet arī lieki netērēt laiku nokļūstot uz un no mācību vietas. Nodarbībām ir pieejami dažādi garumi – 30, 45 vai 60 minūtes, kas tiek pielāgotas jūsu individuālajam mācību plānam. Arī nodarbību biežumi var būt dažādi, mūsu speciālisti iesaka plānot nodarbības 2 vai 3 reizes nedēļā.

Mirtego valodu skolas speciālisti ir sagatavojuši dažādus franču valodas kursus online, lai saviem studentiem piedāvātu pašus labākos rezultātus. Atradīsiet gan kursus tiem, kam nav nekādu priekšzināšanu, gan tiem, kas jau valodu pamatus apguvuši. Piedāvājam arī tematiskus kursus – biznesam vai ceļošanai. Tiem, kas vēlas apgūt kādas konkrētas nianses, lieliski piemēroti būs kursi ar konkrētās valodas pasniedzēju, kam tā ir dzimtā valoda. Un protams, neesam aizmirsuši arī par pašiem mazākajiem – Mirtego piedāvā arī franču valodas kursus online bērniem.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.