Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ar aptieka1 lojalitātes karti – vēl izdevīgāk!

Pavasarī, kad pēc drēgnās ziemas mēdzam saskarties ar enerģijas trūkumu un nogurumu, īpaši aktuāla ir organisma stiprināšana. Taču vienlaikus tā vien gribas palutināt sevi ar ko skaistu, piemēram, kādu augstvērtīgu kopjošo kosmētiku. Abos šajos jautājumos ir vērtīgi vērsties aptiekā, kas sniedz ne vien kvalitatīvu un plašu sortimentu, bet arī tik ļoti noderīgo farmaceita padomu! Turklāt tagad UNION MED aptieka Smiltenē un Aptieka Valka piedāvā klientiem vēl izdevīgākus pirkumus.

Jau no šī gada februāra abas aptiekas, kas ietilpst neatkarīgo aptieku apvienībā aptieka1, piedāvā jaunas uzkrājošās lojalitātes kartes, kas jau ir saņēmušas pozitīvas atsauksmes.

Kādas priekšrocības sniedz aptieka1 lojalitātes karte?

• 3% uzkrājums no pirkumiem. Šo uzkrājumu var izmantot, veicot apmaksu par nākamajiem pirkumiem.

• Senioru atlaide trešdienās* – pērkot trīs preces, saņemiet 20% atlaidi. Šis piedāvājums attiecas uz ikvienu lojalitātes kartes īpašnieku, kas sasniedzis 60 gadu vecumu.

• Papildu atlaides un īpašie piedāvājumi, tai skaitā 2+1 akcijas. Ik mēnesi aptieka1 apvienības aptiekās atradīsiet plašu izdevīgo piedāvājumu klāstu lojalitātes kartes īpašniekiem.

Aptieka Valka farmaceite Sabīne Kazaka.

“Klienti ar sajūsmu saņem jaunās aptieka1 uzkrājošās lojalitātes kartes, jo tā ir ļoti gaidīta iespēja. Esam ļoti aizkustināti un priecīgi par tik lielu interesi un atsaucību. Turklāt klienti izsaka komplimentus par skaisto kartes dizainu ar latviskajām spēka zīmēm – to uzsver gandrīz katrs! Ikdienā daudz stāstām klientiem par iespēju iegādāties kartes un kādus bonusus tās dos. Ļoti priecājamies arī par Senioru dienām, kad var saņemt atlaidi vai bonusa uzkrājumu kartē.”

Būsiet laipni gaidīti Aptiekā Valka Rīgas ielā 13, Valkā.

Darba laiks:

darba dienās 8–20, sestdienās 8–15, svētdienās – brīvdiena.

UNION MED aptiekas vadītāja, farmaceite Elita Beļicka.

“Jau pats pirmais iespaids par aptieka1 lojalitātes karti ir ļoti pozitīvs – tā ir ļoti skaista! Protams, klientus ļoti iepriecina iespēja iegādāties sev nepieciešamo izdevīgāk. Manuprāt, ļoti noderīgs ir Senioru dienas

piedāvājums, kas sniedz senioriem 20% atlaidi par 3 preču pirkumu trešdienās, jo aptiekā vienmēr atradīsiet ko ikdienai vajadzīgu – kosmētiku, higiēnas preces, ziedes, zobu pastas, plāksterus un daudz ko citu. Tādēļ ir viegli un izdevīgi nokomplektēt 3 preču pirkumu. Tas klientiem ir ļoti noderīgs ieguvums!”

Būsiet laipni gaidīti UNION MED aptiekā Baznīcas laukumā 6, Smiltenē.

Darba laiks:

darba dienās 7.30–21, sestdienās 8–18, svētdienās 9 –18.

Vairāk par aptieka1 uzkrājošo lojalitātes karti, tās noteikumiem un aptiekām, kurās tā pieejama, lasiet aptieka1.lv vai jautājiet mūsu farmaceitiem.

* Piedāvājums attiecas uz pilniem preču iepakojumiem, kuru regulārā cena pirms samazinājuma piemērošanas ir ne mazāka par 1,50 EUR, uzrādot aptieka1 uzkrājošo karti. Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm, medikamentiem, kompensējamām medicīnas ierīcēm, mākslīgajiem maisījumiem zīdaiņiem un dāvanu kartēm. Atlaides tiek piemērotas, ievērojot Latvijas normatīvo aktu prasības.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.