Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

AKCIJA: Vinnē tas, kas abonē!

Portāls ziemellatvija.lv sadarbībā ar dzirkstošo bērzu sulu ražotni “BIRZĪ”, kā arī zemnieku saimniecību “Kļavas” rīko akciju “Vinnē tas, kas abonē”!

Lai tiktu pie vērtīgām akcijas balvām – “BIRZĪ” balzama 30 eiro vērtībā un mājās taisītu zefīru komplekta 11 eiro vērtībā no zemnieku saimniecības “Kļavas”, jums laika periodā no 7. līdz 14.martam jāveic 3 vienkārši soļi:

1. jāizveido profils portālā ziemellatvija.lv;

2. jāizvēlas abonēšanas plāns;

3. jākļūst par abonentu vismaz uz mēnesi!

Akcijas “Vinnē tas, kas abonē!” noslēgumā no visiem tiem, kas būs piedalījušies, nejaušā kārtā tiks izvēlēti divi laimīgie:

  • Viens laimīgais no tiem, kas būs abonējuši plānu “Maksas saturs portālā” (0.99€ par 4 nedēļām), saņems zefīru komplektu no zemnieku saimniecības “Kļavas” 11 eiro vērtībā!
  • Viens laimīgais no tiem, kas būs abonējuši plānu “E-avīze” (2.99€ par 4 nedēļām) vai “Avīze pastkastē” (6.99€ par 4 nedēļām), saņems “BIRZĪ” balzamu 30 eiro vērtībā!

Laimējušie balvas varēs saņemt Smiltenē vai Valkā.

Piedalies portāla ziemellatvija.lv akcijā “Vinnē tas, kas abonē!” un iegūsti vērtīgas un smeķīgas balvas no Smiltenes novada mājražotājiem!

* ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.