Aizvadīti Vijciema sporta svētki

Ar daudzveidīgu sporta programmu un plašu dalībnieku loku aizvadīti Vijciema sports svētki. Publicitātes foto.

5. augustā Vijciemā notika tradicionālie Vijciema sporta svētki, kuros dalībnieki sacentās dažādās disciplīnās, informēja Vijciema pagasta sporta organizators Juris Kalniņš.

Komandu sacensībās par futbola turnīra uzvarētājiem kļuva komanda “Smiltenes tehnikums”, otrajā vietā “Siekalainais ponijs”, trešie “Sūbru iela”.

Kornhola turnīrā uzvarēja “Gurķīši”, otrie bija “Made”, trešajā vietā “Bandīti”.

Volejbola turnīra pirmo vietu izcīnīja “Enkuri”, otrajā vietā “Siliņi”, trešo vietu ieņēma “Haris”.

Individuālajās sacensībās futbola sitienos (177 dalībnieki) pirmās vietas savā vecuma grupā izcīnīja Alise Krilova, Ričards Reimanis, Baiba Kalniņa, Sandis Cipruss, Marita Treijere, Jānis Kļaviņš.

Smaguma celšanā (119 dalībnieki) pirmās vietas savā vecuma grupā ieguva Undīne Zellīte, Emīls Kalniņš, Liene Putniņa, Kristaps Ilčunoks, Sniedzīte Hitrova, Jānis Matuks.

Šautriņu mešanā (184 dalībnieki) pirmās vietas savā vecuma grupā izcīnīja Daniela Matuka, Andris Skujiņš, Baiba Kalniņa, Niks Ilčunoks, Valdis Šaicāns, Sniedzīte Hitrova.

Skrējienā ar uzdevumu ( 122 dalībnieki) pirmie savās vecuma grupās finišēja Liene Meinerte, Jānis Kevins Lūsis, Linda Keiša, Kristaps Matuks, Gunita Beikmane, Sniedzīte Hitrova.

Tāllēkšanā no vietas (110 dalībnieki) pirmās vietas savā vecuma grupā ieguva Liene Meinarte, Roberto Hāns, Loreta Beķerniece, Jorens Miķelsons, Jana Matuka, Jānis Ozoliņš.

Šaušanā (130 dalībnieki) vislabāk savā vecuma grupā šāva Loreta Marjanova, Ričards Reimanis, Aija Broka, Jānis Broks.