Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

6 priekšrocības, ko biznesa attīstībai sniedz personalizētu kalendāru izgatavošana

Ir vairākas priekšrocības, ko varat saņemt, pasūtot personalizētus biznesa kalendārus. Ņemot vēra visus digitālos risinājumus, tas šķiet mazliet pārspīlēti? Turpiniet lasīt un uzziniet, kādēļ kalendāru izgatavošana vēl šogad būtu jāiekļauj darāmo darbu sarakstā.

Rentabls mārketinga instruments

Personalizēti kalendāri noteikti ir efektīvs mārketinga instruments – to var labi pielāgot Jūsu mērķiem un vajadzībām, papildinot ar informāciju par Jūsu uzņēmumu. Uzdāvinot šādu kalendāru saviem klientiem un sadarbības partneriem, Jūs par sevi atgādināsiet visa gada garumā.

Ne tikai gaumīgi, bet arī praktiski

Neatkarīgi no tā, kāda veidu kalendāru izvēlaties pasūtīt, tas sniedz arī daudz praktisku ieguvumu – informē par vārda dienām, svētkiem un citiem nozīmīgiem notikumiem, ļauj pierakstīt plānus un citu svarīgu informāciju.

Iespēja uzrunāt plašāku auditoriju

Kalendāru veidošana dod iespēju uzrunāt ļoti plašu auditoriju. Iedomājaties – Jūs kalendāru uzdāvināt sadarbības partnerim kā pateicību, viņš to pieliek pie sienas savā birojā, un turpmāk to redz ne tikai viņš, bet arī visi pārējie, kas vien ienāk viņa kabinetā.

Lieliska dāvana

Kalendāri pēc pasūtījuma ir lieliska dāvana. Tas ir skaists un praktisks jebkura galda vai sienas papildinājums. Turklāt kalendārs ir universāls risinājums – nav šaubu, ka to novērtēs ikviens saņēmējs.

Dažādi formāti un dizaina iespējas

Šobrīd kalendāru druka sniedz plašas iespējas – var izvēlēties sev tīkamo kalendāra formātu, materiālu, dizainu. Mūsdienu tehnoloģiskās iespējas ļauj īstenot visdažādākās ieceres.

Kvalitatīvi kalendāri top te – Poligrafija.lv

Ja vēlaties savus darbiniekus, klientus un sadarbības partnerus nākamgad iepriecināt ar jaunu kalendāru, tad šis ir īstais brīdis ieskatīties Poligrafija.lv piedāvājumā un pasūtīt kalendāru atbilstoši savām iecerēm.

Uzņēmums piedāvā plašu kalendāru klāstu, kā arī augstu kvalitāti, kas ir būtisks faktors kalendāru izgatavošanā.

Kalendāru pasūtīšana Poligrafija.lv sniedz vairākus būtiskus ieguvumus:

●        Ļauj izvēlēties Jūsu vajadzībām un vēlmēm atbilstošu kalendāra dizainu;

●        Kalendāru izgatavošanā tiek izmantoti augstvērtīgi materiāli, kas nozīmē kvalitatīvu rezultātu;

●        Pieejamas dažādas pēcapstrādes iespējas.

Plašāku informāciju par kalendāru pasūtīšanu uzzināsiet uzņēmuma mājaslapā poligrafija.lv

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.