Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

5 padomi, kā izvēlēties jaunas riepas savai automašīnai

Lai arī auto īpašniekiem laiku pa laikam nākas pirkt jaunas riepas savam spēkratam, tik un tā ik reizi var nākties uzdot jautājumu – Kuras riepas labākās un piemērotākās? Ja pienācis laiks aprīkot savu transportlīdzekli ar jaunām riepām, turpiniet lasīt un uzziniet noderīgus ieteikumus, kas palīdzēs izdarīt labāko izvēli.

Izvēlieties piemērota izmēra auto riepas

Pirms jaunu riepu iegādes jāpārliecinās par to, kāds izmērs nepieciešams. Informāciju par to var atrast uz esošo riepu malām. Lai pārvietošanās ar auto būtu stabila un droša, svarīgi ir tas, lai jaunās auto riepas ir tādā pašā izmērā kā iepriekšējās.

Riepas iegādājieties uzticamā riepu servisā

Lai garantētu kvalitāti, svarīgi riepas iegādāties uzticamā tirdzniecības vietā. ‘’MMK Riepu serviss’’ piedāvā plašu riepu klāstu, zinošu speciālistu ieteikumus, kā arī pareizu riepu uzglabāšanu.

Izvēlieties pārbaudītu zīmolu riepas

Visdrošāk ir iegādāties labi zināmu, pārbaudītu zīmolu riepas, kas dod pārliecību par kvalitāti un komfortu.

Iegādājieties visu riepu komplektu

Pat tad, ja, veicot riepu pārbaudi, ir konstatēts, ka riepas uz vienas ass ir labākā stāvoklī nekā uz otras, tik un tā labāk ir iegādāties jaunu riepu komplektu, nekā mainīt tikai, piemēram, divas riepas. Tas ir svarīgi drošības nolūkos, lai novērstu sliktāku saķeri un nestabilu gaitu ceļa līkumos.

Izvēlieties sezonai atbilstošas riepas

Svarīgi automašīnu aprīkot ar sezonai atbilstošām riepām. Piemēram, ziemas riepas ir īpaši paredzētas braukšanai šai sezonai raksturīgos laikapstākļos – nodrošina labāku saķeri ar sniegotu un apledojušu ceļa virsmu.

Ar vissezonas riepām atļauts braukt visa gada garumā, tomēr tās vairāk būs piemērotas tad, ja ar auto tiek braukts reti un nelielus attālumus – šādas riepas nevar uzrādīt tādu veiktspēju kā konkrētai sezonai paredzētās riepas.

Labas riepas Rīgā piedāvā ‘’MMK Riepu serviss’’. Pieejami arī lietie diski. Riepu serviss nodrošina tādus pakalpojumus kā riepu montāža un riepu balansēšana. Savukārt servisa riepu garāža ļaus parūpēties par riepu pareizu uzglabāšanu. Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk – www.mmkserviss.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.