Abonēt

Reklāma

“Vidzemnieku” komanda sacenšas novusā

playtables.lv

Augusta nogalē Smiltenes novada novusa kluba (NK) “Vidzemnieki” sportisti Limbažu novadā startēja Pociema kausa izcīņas novusā noslēdzošajā posmā. Sacensībās piedalījās 65 sportisti no Latvijas un Igaunijas, informē NK “Vidzemnieki” pārstāvis Mārtiņš Kalns.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visaugstāko rezultātu – 1. vietu, sakrājot 10 punktus, no “Vidzemnieku” sportistiem izcīnīja Lauris Petrovs. Līdz ar šo panākumu viņš uzvarēja arī kopvērtējumā un trešo sezonu pēc kārtas ieguva Pociema kausu.

Pārējie NK “Vidzemnieki” noslēdzošajā posmā izcīnīja šādas vietas: 8. Jānis Babulis (7,5 punkti),

23. Māris Veliks (6,5), 36. Jānis Āre (6), 39. Mārtiņš Kalns (5,5), 62. Kristīne Vaidre (4), 63. Sandra Āre (3,5), 65. Vēsma Upīte (3).

Pavisam Pociema kausa izcīņā piedalījās 110 sportisti (79 vīrieši un 31 sieviete). Lauris Petrovs kopvērtējumā uzvarēja, sakrājot 107 punktus. Pārējie komandas biedri kopvērtējumā ierindojās šādās vietās: 11. Mārtiņš Kalns (80 punkti), 15. Māris Veliks (76), 18. Jānis Āre (73), 51. Jānis Babulis (40), 64. Sergejs Valbergs (28), 70. Leons Kostovs (15).

Sieviešu konkurencē Kristīne Vaidre kopvērtējumā ierindojās 8. vietā ar 51 punktu, Sandra Āre – 10. vietā (49 punkti), Vēsma Upīte – 14. vietā (48).