Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Topošie mediķi iepazīst Strenču slimnīcu

Publicitātes foto

Lai nodrošinātu veselības aprūpes procesu nepārtrauktību, svarīgi jebkurai veselības aprūpes iestādei piesaistīt jaunus veselības aprūpes speciālistus, nodrošinot praktisko apmācību specializācijā jeb rezidentūru. 22. martā VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk- Slimnīca) organizēja RSU un LU medicīnas programmu pēdējo kursu studentu tikšanos, kuras laikā studentiem bija iespēja uzzināt par karjeras iespējām un darba vidi Slimnīcā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Slimnīcas vadītāja Maija Ancveriņa norāda: “Šogad liels prieks bija uzņemt 17 topošos jaunos speciālistus, kas plāno savu profesionālo karjeru saistīt tieši ar psihiatrijas specialitāti. Vēl lielāks gandarījums bija dzirdēt to, ka vairāki no viņiem savu karjeru vēlas veidot Vidzemes reģionā. Šādas tikšanās veido arī jauno speciālistu priekšstatu par iespējām reģionā- mēs vienmēr esam uzsvēruši, ka praktiskā apmācība tieši reģionā jaunajam speciālistam sniedz vislielāko pieredzi, t.i. jaunam speciālistam ir iespēja, pieredzējušu kolēģu vadībā un uzraudzībā, no sākuma līdz ārstēšanas epizodes beigām, pašam nodrošināt pacientu ārstēšanu.”

Tikšanās laikā studenti iepazinās ar Slimnīcu un tās piedāvātajām karjeras, darba vides, darbinieku motivācijas un atbalsta iespējām. Tāpat studenti apmeklēja arī Slimnīcas rehabilitācijas un ambulatoro nodaļu Marijas mājā, kā arī iepazinās ar stacionāra akūtās sieviešu psihiatriskās nodaļas ikdienas darbu. Vairāki studenti pēc padziļinātākas Slimnīcas darba vides iepazīšanas izteica vēlmi vasaras mēnešos voluntēt tieši šeit.

Slimnīca jau vairākus gadus aicina topošos medicīnas profesionāļus iepazīties ar Slimnīcas piedāvātajām karjeras izaugsmes iespējām. Šādu pasākumu ietvarā Slimnīcai izdevies kopš 2020. gada piesaistīt 7 rezidentus psihiatrijas specialitātē, no kuriem 2 jau beiguši mācības un turpina Slimnīcā strādāt kā psihiatrs un bērnu psihiatrs, savukārt 4 rezidenti psihiatrijas specialitātē turpina praktisko apmācību Slimnīcā.

Alīna Kitnere, Stratēģisko vadības procesu vadītāja, VSIA “Strenču PNS”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.