Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Loading Notikumi

« Visi Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Valkas-Valgas skrējiens

Apr. 21 / 09:00 - 17:00

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

 

21. aprīlī jaunā veidolā notiks “Valkas-Valgas pilsētu skrējiens”

Trešdien, 20. martā, pie Igaunijas-Latvijas robežas tikās Valgas un Valkas pilsētu pārstāvji, kā arī “Valkas-Valgas pilsētu skrējiena” organizatori, lai atzīmētu sadarbības sākumu 21. aprīlī notiekošajam pasākumam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Valkas-Valgas pilsētu skrējiens” zem dažādiem nosaukumiem norisinās jau daudzus gadus, taču nākamajiem pieciem gadiem pasākuma organizēšanu ir pārņēmusi biedrība “Triatloniakadeemia”, kuras kalendārā var atrast gan Igaunijas triatlona kausa izcīņas posmus, gan ilggadēju Viking Window Paide-Türi tautas skrējienu. Abu pilsētu skriešanas pasākumu atbalsta arī kompānija Utilitas, kas šogad zaļās enerģijas un siltuma ražošanu ir sākusi paplašināt arī Valkā.

Būs vairāki jauninājumi

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skrējiena ietvaros tiks rīkoti bērnu distanču skrējieni (350m un 1km), 5km un 10km distances. Visus finišētājus gaida medaļa un silta zupa. “Valkas-Valgas pilsētu skrējiens” 10km un 5km distanču skrējienā atsevišķi tiks godalgoti trīs ātrākie vīrieši un trīs ātrākās sievietes. Vecuma grupā trīs labākos apbalvos ar balvām.

Biedrības “Triatloniakadeemia” valdes loceklis Margus Lepiks saka, ka šogad plānots vēl vairāk iesaistīt vietējo kopienu: “Valgas un Valkas pirmsskolas izglītības iestādēm un skolām būs īpaša atlaide dalības maksai, un tiks vērtētas aktīvākās klases un bērnudārzu grupas. Aktīvākos dalībniekus apbalvos ar ekskursijām vai aktivitātēm, ko piedāvās mūsu sadarbības partneri.” Lai reģistrētos par izdevīgāku cenu, jāvēršas pie skolotāja bērnudārzā vai skolā.

Lai gan pats pasākums notiks svētdien, 21. aprīlī, tas sāksies jau 20. aprīlī ar ģimenes dienu Valgas centrālajā laukumā. Ģimenes dienas ietvaros tiks rīkota sportiska un izklaidējoša programma, kurā interesenti varēs izmēģināt dažādus sporta veidus (piemēram, mini diskgolfu, veikt šķēršļu joslu, mēģināt basketbola soda metienus). Uzstāsies arī vietējie mūzikas un deju kolektīvi, būs iespējams saņemt nākamās dienas starta materiālus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Valkas-Valgas pilsētu skrējiens” notiks 21. aprīlī Valgas centrālajā laukumā.

Programmā ir bērnu skrējieni, 10 km distance un 5 km distance. Startā gaidīti arī nūjotāji un ātrās iešanas dalībnieki.

Vairāk informācijas un norādījumus var atrast “Valkas-Valgas pilsētu skrējiena” mājaslapā: www.valgavalkacityrun.eu

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informāciju sagatavoja: Biedrība “Triatloniakadeemia”

Ivo Leitis, Sabiedrisko attiecību speciālists, Valkas novada pašvaldība

Detaļas

Datums:
Apr. 21
Laiks:
09:00 - 17:00
Notikums Kategorijas:

Vieta

Valga, Piiri 30

Reklāma

Atbildēt

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.