Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Loading Notikumi

« Visi Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Muzikāli literāra pēcpusdiena „Brīdis pirms…”

9.12.2023 / 16:00 - 17:00

Sestdien, 9. decembrī plkst. 16.00 Valkas pilsētas kultūras nama Livonijas zālē notiks muzikāli literāra pēcpusdiena „Brīdis pirms…”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dziesmu draugu kopa „Nāburgi” pēdējo gadu laikā ir realizējusi vairākas programmas, kas ir saistītas ar dzeju. Lepojamies, ka kopā ar mums jau trešo gadu ir novada dzejniece Anita Anitīna. Reti kurš „Ziemeļlatvijas „lasītājs un pasākumu apmeklētājs var palikt vienaldzīgs klausoties Anitas pārdomas, viedokli par notiekošo viņas un mūsu dzīvēs. Anitas dzeja ir ietērpta arī nošu rakstos. Pirmais bija Harijs Užāns, kad gan klātienes koncertos, gan diskā ir dzirdami vairāki kopdarbi.

Ansambļa kapelmeistars Kristers Briedis arī ne tikai lieliski pārvalda instrumentu, bet arī mēģina ielauzties skaņražu pasaulē. Ir tapušas vairākas  viņa dziesmas ar Anitas vārdiem. Vienaldzīga pret Anitas dzeju  nav palikusi arī Kornēlijai Apškrūmai  uzticīgā komponiste, gaujieniete Lilita Kauliņa, kas uzdāvināja „Nāburgiem „dziesmu ar Anitas tekstu.

Tas viss kopā gan orģināldzeja, gan Anitas radītās mīklas un romantiska gaisotne sveču gaismā, Jūs sagaidīs 9. decembra pēcpusdienā. Šis brīdis Ziemassvētku gaidīšanas laikā lai palīdz kliedēt tumsu un raisa gaišas emocijas!

Detaļas

Datums:
9.12.2023
Laiks:
16:00 - 17:00
Notikums Kategorijas:

Vieta

Valkas pilsētas kultūras nama Livonijas zālē

Reklāma

Atbildēt

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.