Apliecina piederību Eiropas elitei

Nesen notikušajā Eiropas čempionātā šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā sevi atzīstami parādījis smiltenietis Olivers Jēkabs Skrapcis. PUBLICITĀTES FOTO

Sestdien, 14. septembrī, Beļģijā notikušajā Eiropas Riteņbraukšanas savienības (UEC) Eiropas čempionātā šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā augstvērtīgu rezultātu sasniedzis 18 gadus vecais smiltenietis Olivers Jēkabs Skrapcis.

Junioru vecuma grupā Olivers Jēkabs Skrapcis izcīnīja cienījamo 21. vietu 151 riteņbraucēja konkurencē, sacenšoties 129,7 kilometrus garā distancē, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācijas ģenerālsekretārs Toms Markss.

Olivers Jēkabs Skrapcis ir Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas un Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēknis. Viņa treneri ir Agnis Apse un Mārtiņš Trautmanis.

Sacensībās sportists pārstāv komandu “MSĢ/VeloLifestyle Smiltenes BJSS”.

Toms Markss uzsver, ka Olivera Jēkaba Skrapča izcīnītā 21. vieta Eiropas čempionātā ir augstvērtīgs rezultāts.

“Olivers finišēja lielās grupas priekšā un no lielās grupas bija 12. ātrākais. Čempionātā viņš izcīnīja arī 22. vietu individuālajā braucienā, kas apliecina viņa piederību sava vecuma Eiropas elitei,” piebilst Toms Markss.