Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Loading Notikumi

« Visi Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Labdarības pasākums “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

1.06.2022 / 15:00

Šī gada 1. jūnijā no plkst. 15:00 norisināsies ikgadējais labdarības pasākums “Balta, balta mana sirds”. Pasākuma norise koncentrēsies Smiltenes Kultūras centra pagalmā un bērnu spēļu laukumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ieeja pasākumā un visās aktivitātēs – par ziedojumiem. Saziedotā summa tiks nodota Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām. Uz pasākumu aicinām bērnus un viņu vecākus, kā arī jebkuru, kas ieinteresēts pasākuma programmas saturā.

Sākot no plkst. 15.00 Smiltenes Kultūras centra kino zālē būs iespēja skatīties multfilmas bērniem “Lupatiņi”. Ārā pagalmā norisināsies labdarības tirdziņš un būs pieejamas bufetes. Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa piedāvās iepazīt bišu dzīvi, iejusties bitenieka lomā, degustēt medu, pagatavot bitītes grāmatzīmi un saņemt čaklās bites uzdevumu grāmatiņu. Smiltenes novada muzejs būs sarūpējis dažādas aktivitātes – testus, puzles ar Smiltenes ainavām, papīra šķīvju apgleznošanu mākslinieka vadībā u.c.

Plkst. 15.00 bērnu laukumā būs piepūšamā atrakcija, burbuļpūšana, kā arī žonglēšanas paraugdemonstrējumi. Vēlāk bērniem un pieaugušajiem, profesionāļa vadībā, būs iespēja žonglēšanu izmēģināt arī pašiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plkst. 16.00 bērnu laukuma teritorijā ieradīsies Pašvaldības policija un valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests, kas iepazīstinās ar Smiltenes posteņa darbu.

Plkst. 17.00 pie Smiltenes Kultūras centra norisināsies PII “Pīlādzītis” audzinātāju teātra uzvedums “Vecmāmiņas acenītes”. Taču plkst. 18.00 pasākumu noslēgs bērnu vokālais koncerts, kurā uzstāsies – PII “Pīlādzītis” audzēkņi, vokālais ansamblis “Šurumburums” un “Blēņas”.

Detaļas

Datums:
1.06.2022
Laiks:
15:00
Notikums Kategorijas:
, ,
Notikums Birkas:
,

Vieta

Smiltenē

Reklāma

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.