Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Loading Notikumi

« Visi Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Festivāls “Rodam Raunā!”

8.07.2022 - 9.07.2022

8.jūlijā aicinām uz Raunas Cepli, plkst. 20.00, lai kopā atklātu šī gada festivālu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skaistā vietā, dabas ielenkumā izskanēs koncertprogramma “Satikt Čaku”, Zigfrīds Muktupāvels – balss, vijole, Jānis Strazdiņš – balss, eolina, Jānis Lūsēns – klavieres, Jānis Lūsēns jun. – basa ģitāra, Harijs Gūtmanis – sitamie instrumenti. Jāņa Lūsēna jaunradītās dziesmas savu īpašo skanējumu ieguvušas, savijoties diviem vīrišķīgiem balss tembriem – Zigfrīda Muktupāvela un Jāņa Strazdiņa baritoniem. Pašam komponistam muzicējot pie klavierēm, instrumentālo skanējumu kuplinās Jāņa Lūsēna jun. basa ģitāra, kā arī Harija Gūtmaņa ritma pulsācijas un sitamo instrumentu smalkās nokrāsas. Programmā Jāņa Lūsēna dziesmas ar Aleksandra Čaka vārdiem, mūzika nebijušām kino filmām un sarunas.
Biļetes iespējams iegādāties iepriekš. Sēdvietu skaits ierobežots, lūgums ņemt līdzi saliekamo krēslu. Biļetes iepriekšpārdošanā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/118184. Biļetes iepriekšpārdošanā 13, 00 EUR, pasākuma dienā 15, 00 EUR. Bērniem līdz 7 g.v. ( ieskaitot) ieeja brīva.

Raunas Ceplī būs iespēja iegādāties SIA ,,Raunas māls” keramiku, darbosies bufete. Pasākuma vietas adrese: Raunas Ceplis – Ķieģeļceplis, Raunas pagasts, Smiltenes novads.

9.jūlijā aicinām uz amatnieku un mājražotāju tirgu Raunas stadionā un dažādām aktivitātēm, izklaidēm, gastronomiskiem pārsteigumiem pilsdrupu teritorijas apkārtnē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mazākajiem festivāla apmeklētājiem par prieku piepūšamās atrakcijas un radošas nodarbes. Viesus sagaidīs vizināšanās ar laivām skolas dīķī un vizināšanās ar zirgu un poniju. Gardēžu zonā visas dienas garumā varēs nobaudīt vairāku veidu pastas (makaronus), vīnu, uzkost sieru un našķoties ar saldējumu.

Dienas vidū Pilsdrupu estrādē koncerts ,,Teātru tenori”. Artūrs Zvirbulis, Emīls Kivlenieks, Kristians Kareļins un Anatolija Livčas instrumentālā grupa. Elegants, atraktīvs koncerts, kurā populāras dziesmas tiek izpildīta tenorālā skanējumā. Ieeja brīva.

Pēcpusdienā nākotnes industriālajā parkā norisināsies diskusija ar Smiltenes novada uzņēmējiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Festivāla izskaņā aicinām uz koncertu un balli. Vakarā, pilsdrupu estrādē, pl. 21.00 uz koncertu aicinās Igo. Dziedātājs Igo kopā ar pavadošo grupu aicina uz Igo zelta repertuāra koncertu.

Šajā koncertā galvenokārt skanēs labi pazīstamas dziesmas, kuras cilvēki vienmēr gaida un vēlas dziedāt līdzi.

Igo atzīst: “Protams, man ir svarīgi, kā cilvēki klausās jauno repertuāru, iedziļinoties sarežģītajās tēmās, kurus mēs ar mūziķiem cenšamies pasniegt klausītājiem. Un tad nāk koncerta hitu daļa, kad skan laika pārbaudi izturējušās kompozīcijas, un nav svarīgi, vai cilvēkam, kas to klausās, ir deviņpadsmit vai deviņdesmit gadu… “Laika dziesmiņa”, “Zīlīte”, “Bet dzīvē viss ir savādāk” un citas dziesmas dziedam kopā ar zāli.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Igo ir izveidojis koncertprogrammu, kurā skanēs zelta dziesmu repertuārs, arī leģendāro grupu “Remix” un “Līvi” dziesmas. Pēc koncerta skaļa ballīte kopā ar grupu Ballīšu Kvartāls.
Biļetes un dienas noslēdzošo daļu, koncertu un balli, iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā www.bilesuparadize.lv, kā arī pasākuma vietā. Biļetes iepriekšpāŗdošanā 13, 00 EUR, pasākuma dienā 15, 00 EUR. Bērniem līdz 7 g.v. (ieskaitot) ieeja brīva.

Detaļas

Sākums:
8.07.2022
Beigas:
9.07.2022
Notikums Kategorijas:
, , ,
Notikums Birkas:
, , ,

Vieta

Raunā

Reklāma

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.