Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Loading Notikumi

« Visi Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Apes pilsētas svētki

26.08.2023

Apes pilsētā gaidāmas svētku dienas, kas piepildītas ar kultūru, izklaides un svinību noskaņu. Pasākumi notiks no 25. līdz 27. augustam un sniegs iespēju ikvienam svinēt dzīvi un baudīt pilsētas kopību. Svētku programma ir bagāta un daudzveidīga, piedāvājot interesantas aktivitātes gan jauniešiem, gan pieaugušajiem. Pasākumi norisināsies vairākās pilsētas vietās, un katrs varēs atrast kaut ko sev piemērotu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

26. augusts

No plkst. 9.00 Avotu ielas garumā norisināsies Amatnieku tirdziņš, brīnišķīga iespēja iepazīt vietējo amatniecību un iegādāties unikālus rokdarbus.

Plkst. 10.00 Tirgus ielā sāksies Pludmales volejbols MIX komandām, sniedzot iespēju sportiski pavadīt laiku un baudīt brīnišķīgo augusta laiku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plkst. 11.00 visi ir laipni aicināti uz PII “Vāverīte teritoriju” uz Pasta ielu 25, kur norisināsies Mazo Apes, Trapenes, Gaujienas, Virešu iedzīvotāju sveikšana. Bērnu vokālais ansamblis “Blēņas” sniegs koncertu, un tiks piedāvātas arī dažādas bērnu atrakcijas un izklaidējoši pasākumi.

Plkst. 12.00 – 13.00 Skolas ielā, pilsētas centrā notiks Retro moto, auto parāde, kur varēs apskatīt skaistos un vēsturiskos transportlīdzekļus.

Plkst. 13.00 Skolas ielā 4 notiks Apes Amatu mājas atklāšanas svētki, kurās piedalīsies vairākas citu pilsētu amatu mājas, tādas kā Ventspils, Liepāja, Auces, Krāslava, Jaunpils, Sarkaņi, Mazsalaca, Dzērbene u.c.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visu dienu, no plkst. 11.00 – 17.00 un no plkst. 20.00 – 00.00, būs iespēja izbraukt ar bānīti pa Apes pilsētu, baudot brīnišķīgos skatus un pilsētas atmosfēru.

Pilsētas svētkos dalību ņems arī Mājas kafejnīcas no plkst. 11.00 – 21.00, piedāvājot garšīgu maltīti un izklaides.

Plkst. 18.00 – 20.00 Skolas ielā 4 būs interesanta un izglītojoša erudīcijas spēle “Prāta laboratorija”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vakara kulminācija plkst. 20.00 – 21.30 Stacijas ielā 2,  QUEEN MUSIC SHOW – Quenn Tessence & Rihards Saule, piedāvājot mūzikas baudījumu un atmiņas par slaveno mūzikas grupu Queen.

Savukārt plkst. 22.00 – 04.00, ar grupu “Džentlmeņu špagats” sāksies Svētku balle Stacijas ielā 2. Tā būs iespēja pavadīt svētku nakti deju ritmos un ar lielisku kompāniju.

27. augusts

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plkst. 12.00 Kapusvētki Apes Meža kapos, plkst. 14.00 tiks rīkoti Kapusvētki Apes pilsētas kapos, lai pieminētu un godinātu mirušos.

Apes pilsētas svētki “Svinēt dzīvi” piedāvā plašu un daudzveidīgu programmu, lai ikviens varētu atrast kaut ko atbilstošu savām interesēm un priekam. Aicinām visus pilsētas iedzīvotājus un viesus ierasties pasākumos, lai kopā svinētu dzīvi un baudītu svētku noskaņu.

Detaļas

Datums:
26.08.2023
Notikums Kategorijas:
Notikums Birkas:
,

Vieta

Apē

Reklāma

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.