Tradicionālo deju meistarklase
Sākums: 18:00 07.10.2025
Smiltenes novada Kultūras centrs

Tradicionālo deju meistarklase Smiltenē 7. oktobrī pulksten18.00 Smiltenes novada Kultūras centrā
Folkloras kopa “Rudzupuķe” sadarbībā ar deju folkloras kopu “Dandari” aicina ikvienu dejot gribētāju uz aizraujošu tikšanos ar latviešu tautas dančiem.
Meistarklasi vadīs “Dandaru” vadītāja Inga Dūka, “Danču krātuves” vadītājs Sandis Zučiks un muzikants Raitis Sondors.
Dalība bez maksas.
Priekšzināšanas nav nepieciešamas – tikai ērti apavi un labs garastāvoklis!
Nāc dejot dančus kopā ar mums!
Inga M. komentē:
Ko mēs bez igauņiem darītu
Sasmīdināji! Sāki ar zemenēm un beidzi ar ērci mugurā! Mēs no Bauskas gan mēdzam braukt iepirkties uz Pasvali tuvajā Lietuvā. Tur lielveikalā Norfa viss lētāks nekā pie mums.
Rolands komentē:
Piesakies nominācijai “Godprātīgs nodokļu maksātājs”!
Kas ir NOMINĀCIJA? Gribētu uzzināt tādu īsti latvisku skaidrojumu, ja jau mums nomineišeni tā "iegājušies".
Jāņonkulis komentē:
Lāci, lāci, tu saldi krāci!
Tas ir tipisks pilsētnieka viedoklis - ar lāčiem ir jāiemācās sadzīvot. Kad lācis ieklīda pilsētā, tad tie pilsētnieki nekādi negribēja ar viņu sadzīvot. Vesela policijas brigāde bīdīja viņu ārā no[...]