Drustu bibliotēkā apskatāma fotogrāfiju izstāde “Drusti – no cita skata punkta”
Sākums: 01.09.2025
Beigas: 30.09.2025
Drustu bibliotēka

Līdz 2025. gada 30. septembrim Drustu bibliotēkā apskatāma fotogrāfiju izstāde “Drusti – no cita skata punkta”. Fotogrāfiju autors ir drustēnietis Rolands Tihānovs, kuram fotografēšana ir hobijs jau vairāku gadu garumā.
Fotogrāfijās ir redzamas mazliet neierastas ainavas ne tikai no Drustiem, bet arī no Auļukalna un Gatartas dažādos gadalaikos un diennakts stundās.
Izstāde aplūkojama bibliotēkas darba laikā.
Informāciju sagatavoja Drustu bibliotēkas vadītāja Aija Ciguze.

Inga M. komentē:
Ko mēs bez igauņiem darītu
Sasmīdināji! Sāki ar zemenēm un beidzi ar ērci mugurā! Mēs no Bauskas gan mēdzam braukt iepirkties uz Pasvali tuvajā Lietuvā. Tur lielveikalā Norfa viss lētāks nekā pie mums.
Rolands komentē:
Piesakies nominācijai “Godprātīgs nodokļu maksātājs”!
Kas ir NOMINĀCIJA? Gribētu uzzināt tādu īsti latvisku skaidrojumu, ja jau mums nomineišeni tā "iegājušies".
Jāņonkulis komentē:
Lāci, lāci, tu saldi krāci!
Tas ir tipisks pilsētnieka viedoklis - ar lāčiem ir jāiemācās sadzīvot. Kad lācis ieklīda pilsētā, tad tie pilsētnieki nekādi negribēja ar viņu sadzīvot. Vesela policijas brigāde bīdīja viņu ārā no[...]