Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kā mūsdienīgi iekārtot mājokli?

Mājoklis ikvienam ir miera osta, patvērums, vieta, kur justies laimīgam un pasargātam. Šo labsajūtu rada ne tikai četras sienas un jumts virs galvas, bet lielā mērā tieši tā atmosfēra, kas valda mājoklī. Atmosfēru radām mēs paši, mūsu uztvere un vēlme dzīvot sakārtotā, laikmetam atbilstošā vidē. Turpinājumā vairāk par to, kas tad būtu jāņem vērā, lai mājoklis atbilstu mainīgajām interjera modes tendencēm?

Vienkāršība

Aktuālais skandināvu stils, ko raksturo funkcionalitāte un vienkāršība, radīs patīkamu un mājīgu atmosfēru. Skandināvu dizainam raksturīga viegla pieeja dabas materiāliem, variācija no tradicionāli vienkārša līdz mūsdienīgam minimālisma risinājumam. Skandināvu stilā iekārtota telpa vienmēr būs svaiga un vienkārša.

Mēbeles

Mūsdienīgu telpu raksturo praktisku un stilīgu mēbeļu izvēle. Nomainot vecu grāmatu skapi pret stilīgu plauktu sistēmu, telpa iegūs jaunas vēsmas. Kombinējot dažādu formu un lielumu mīkstās mēbeles, telpa kļūs dinamiskāka. Galdi vai plaukti var kalpot ne tikai tam, lai pildītu tiem paredzēto funkciju, bet arī kā dizaina vai akcenta elements.

Telpaugi

Labsajūtas uzlabošanai. Dabas elementi mājoklī palīdzēs relaksēties, izbaudīt mieru, attīrīs gaisu un, atkarībā no telpaugu izvēles, piešķirs pat eksotisku noskaņu.

Gaisma

Dabiskās gaismas piepildījums mājokli padarīs to atvērtāku un plašāku. Ja izvēlēsieties gaišus un vieglus materiālus aizkariem, tad tas radīs papildus miera sajūtu.

Reaton – moderni risinājumi Jūsu mājoklim

Ja vēlaties, lai Jūsu mājoklis būtu stilīgs un atbilstošs aktuālajām interjera modes tendencēm, vērts ieskatīties uzņēmuma Reaton piedāvājumā.  Tā darba lauks ir telpa, tās formas, līnijas, gaisma, krāsa, faktūra. Reaton komandas uzdevums ir atrast balansu starp klienta vēlmēm un modes aktualitātēm, izveidojot estētisku un funkcionālu risinājumu Jūsu dzīves telpai.

Apskatot piedāvājumu interior.reaton.lv, Jūs atradīsiet akustiskos materiālus, grīdas segumus, flīzes, tapetes, mēbeles un visu citu, kas nepieciešams mūsdienīga un komfortabla mājokļa iekārtošanai. Zinošie Reaton interjera dizaineri sniegs konsultācijas un ieteiks labākos risinājumus Jūsu mērķa sasniegšanai. Ieskatieties interior.reaton.lv un iedvesmojieties labām pārmaiņām!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.