Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kā izvēlēties labākos PVC logus?

Mūsdienās pieejami dažāda veida logi, kas atšķiras gan materiālu un konstrukciju, gan izmēru, stilu un pat krāsu ziņā.

Populārākie ir PVC logi, ko šobrīd piedāvā daudzi ražotāji. Tomēr, kā jau tas ir ar jebkuru preci, kas domāta kā ilgtermiņa risinājums, arī šajā gadījumā ir svarīgi pievērst uzmanību kvalitātei.

Plastmasas logi tiek uzskatīti par labāko risinājumu gan izmaksu, gan arī kvalitātes ziņā. Šāda tipa logus var pieskaņot jebkurai ēkai un dažādām vajadzībām. Jāuzsver arī vienkāršā logu kopšana un ilgais kalpošanas laiks.

Liela nozīme logu izvēlē ir to ražotājam. Variantu ir daudz, tādēļ ir svarīgi vispirms veikt izpēti un tikai tad veikt pasūtījumu. Noskaidrojiet ne vien piedāvājumus, bet arī citu klientu atsauksmes, lai izvēlētos labāko.

Tāpat svarīgs aspekts ir arī logu montāža, jo no tās atkarīgs tas, cik ilgi un labi logi kalpos. Uzticiet to zinošiem un pieredzējušiem meistariem!

Labo logu aģentūra – kvalitatīvi risinājumi

Ja vēlaties kvalitatīvus un mūsdienīgus logus, vērts ieskatīties labologuagentura.lv, kur atradīsiet dažādus risinājumus. Piedāvājumā uz iekšu veramas 5, 6, kā arī 7 kameru PVC logu sistēmas no labākajiem ražotājiem. Visu veidu logus iespējams aprīkot ar divu vai trīs stiklu paketēm, papildus var izvēlēties termorāmīti augstāku skaņas izolāciju un drošības klasi.

Plastikāta logus var iedalīt klasēs:

  • Ekonomiskākais variants ir piemērots ēkām, kur nav augstas siltumizolācijas prasības. Šādi vienkārši logi tiek izmantoti dārza mājās, kā arī citās vienkāršās ēkās bez siltinājuma;
  • Uzlabotais variants parasti tiek izvēlēts sērijveida mājām, kā arī vidusmēra privātmājām;
  • Energoefektīvais variants īpaši piemērots privātmājām. Noderīgs, ja par apkuri tiek maksāts pēc reālā patēriņa – tādā gadījumā šādi logi palīdzēs samazināt apkures izmaksas, jo mazinās siltuma zudumu.

Kādēļ pasūtīt logus Labo logu aģentūrā?

  • Uzņēmums piedāvā tehnoloģiski pareizu logu montāžu;
  • Logiem ir 5 gadu garantija;
  • Klientiem tiek nodrošināta profesionāla pieeja, kā arī konsultācijas

Kvalitatīvi PVC logi – mūsdienīgs un ilgtspējīgs risinājums! Ieskatieties www.labologuagentura.lv, lai uzzinātu vairāk!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.