Ceturtdiena, 14. maijs
Krišjānis, Elfa, Aivita, Elvita
weather-icon
+7° C, vējš 0.89 m/s, DR vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Satiksmei atver pārvadus

Sākot no šās otrdienas, satiksmei pēc rekonstrukcijas atvērti viadukta ceļa pārvadi Launkalnes pagastā, Vidzemes šosejas un autoceļa Smiltene – Gulbene apļveida krustojumā.
Objektā (autoceļa A2 Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža 126,4. un 126,6. kilometrā) pēc valsts akciju sabiedrības “Latvijas Valsts ceļi” pasūtījuma strādāja Jēkabpils firma “Viadukts”.Objekta kopējās plānotās izmaksas ir 421 555 lati, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli.Būvdarbu laikā tilta betona plātne ir pastiprināta ar dzelzsbetonu, ieklāta jauna hidroizolācija un jauns asfalts divās kārtās. Ar dzelzsbetonu pastiprināti četri pārvadu balsti. Izbūvētas lietusūdeņu notekas. Tilta malās uzstādītas atvairbarjeras.No vakardienas, 20. novembra, rekonstruētie ceļa pārvadi ir nodoti uzturēšanā un pārraudzībā valsts akciju sabiedrībai “Latvijas Valsts ceļi” (LVC). Vēl objektu apsekos pieņemšanas komisija, informē LVC Smiltenes nodaļas vadītājs Juris Jansons.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.