Ceturtdiena, 14. maijs
Krišjānis, Elfa, Aivita, Elvita
weather-icon
+7° C, vējš 0.89 m/s, DR vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Šaha čempionāts noslēdzies

Ir pabeigts 2011. gada Valkas pilsētas šaha čempionāts, kurā visus pretiniekus pieveica Māris Koops un kļuva par čempionu.

Aiz viņa palika Andis Strumpe un 3. vietas ieguvējs Guntars Bondars. Skolnieku konkurencē stiprākais bija Niko Bodnieks, 2. vietā Arturs Levickis, bet 3. Igors Matvejevs.Savukārt Lugažu muiža ir kļuvusi par iecienītu vietu dambretes turnīriem. Muižas čempionātā ātrspēlē uzvarēja Aigars Feldmanis, 2. vietā Jevgeņija Briede, 3. Niko Bodnieks. Skolnieku turnīrā: 1. Arturs Vaļģis, 2. Alise Kruška, 3. Oļegs Ivanovs.Jau 18. reizi Valkā notika Smiltenes šaha meistara Gunāra Priedīša atceres turnīrs, kurā piedalījās dalībnieki no Valmieras, Valkas, Valgas un Rūjienas. Uzvarēja Māris Koops (12 punkti), aiz viņa Jānis Koops (10). 3. – 5. vietu ar deviņiem punktiem dalīja Guntars Bondars, Andis Strumpe un Vsevolods Dudzinskis. Sieviešu konkurencē labākā bija Jevgeņija Briede.Sestdien, 5. martā, pulksten 11 Lugažu muižā notiks zolītes čempionāts. Dalībniekiem nav nekādu ierobežojumu. Var piedalīties visi, kuri vēlas. Sacensības vadīs galvenais tiesnesis V. Dudzinskis. Piemiņas balvas saņems trīs labākie vīrieši un trīs sievietes.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.